Powtórki w FSX

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Awatar użytkownika
peeet
Cadet
Cadet
Posty: 16
Rejestracja: czw 24 kwie, 2014 21:13
Skąd jesteś: Kraków

Powtórki w FSX

Post autor: peeet »

Witam!

Chciałbym się poradzić w sprawie powtórek w FSX. Otóż u mnie strasznie szarpie obrazem i to w różnych ujęciach oprócz widoku z wieży. Ten jeden widok jest całkowicie poprawny i odtwarza płynnie. Sprzęt tu raczej nie zawala bo mam procesor I5 4690 podkręcony na 4.5 GHz, karta graficzna też w miarę GTX460 Cyclone. Sam FSX idzie płynnie - od 25 do 35 kl/s tak, że tu nie mam zastrzeżeń. Jedynie to te powtórki drażnią :) Ostatnio zainstalowałem NVidia Inspector i ustawiłem wg porad znawców ale to też na powtórki nie wpłynęło. Za to ogólnie nawet bardzo. Tereny znacznie lepiej wyglądają.
Czy jest na to jakaś rada ?
PZL Belfegor
Moderator
Moderator
Posty: 2849
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 14:55
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: PZL Belfegor »

Spróbuj użyć FSRecordera, ma więcej opcji od domyślnego systemu tracków, między innymi interwał zapisu.
Awatar użytkownika
peeet
Cadet
Cadet
Posty: 16
Rejestracja: czw 24 kwie, 2014 21:13
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: peeet »

Zainstalowałem FSRecorder i faktycznie jest tam dużo opcji a i nagrywanie też idzie całkiem dobrze. Trochę muszę go jednak opanować bo tam jest dużo różnych opcji i możliwości.
A te wbudowane powtórki to dla mnie służyły głównie do analizy prowadzenia samolotu podczas lądowania. Siedząc w kokpicie (a tak wyłącznie ląduję) nie zawsze dobrze widać czy wszystko idzie tak jak powinno :)
ODPOWIEDZ