Problem z wyborem karty graficznej w FSX.

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

kopyrda
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 106
Rejestracja: czw 19 sty, 2012 13:33
Skąd jesteś: kraków

Problem z wyborem karty graficznej w FSX.

Post autor: kopyrda »

Witam. Zauważyłem że gdy włącze FSX i dam opcje grafiki to jest tam pasek w którym jest napisane z jakiej karty graficznej korzysta mój FSX.
Problem w tym że mam karte GTX 1060 i drugą zintegrowaną Intel. Fsx pokazuje że czerpie z karty zintegrowanej a w opcjach nie moge wybrać GTX 1060. Z drugiej strony wydaje mi się że gdyby symulator korzystał z tej słabszej karty to nie uzyskiwałbym ponad 30FPS na samolotavh PMDG i przy dodatkach które mam zainstalowane. Czy ktoś wie o co chodzi?
kopyrda
lukasrz
Cadet
Cadet
Posty: 39
Rejestracja: śr 31 sty, 2018 15:33
Skąd jesteś: LUBLIN

Re: Problem z wyborem karty graficznej w FSX.

Post autor: lukasrz »

kopyrda pisze:Z drugiej strony wydaje mi się że gdyby symulator korzystał z tej słabszej karty to nie uzyskiwałbym ponad 30FPS na samolotavh PMDG i przy dodatkach które mam zainstalowane. Czy ktoś wie o co chodzi?
Raczej byś nie miał 30fps, w kopicie może i by było ale na zewnątrz raczej nie. Sterownik do GTX 1060 zainstalowany? Można go przeinstalować i usunąć fsx.cfg żeby symulator stworzył sobie nowy.
Serwis elektroniki, notebooków, BGA, SMD.
PC: i7 2600K@5,1GHz, 8GB DDR3 1600MHz, GTX 960 2GB, 240GB SSD IRDM (MLC)
ODPOWIEDZ