FSInn (pytania, uwagi)

Dział przeznaczony głównie dla pilotów, latających w sieci VATSIM (zawiera również informacje przydatne wszystkim wirtualnym pilotom, takie jak, np. czytanie map, opis procedur SID/STAR).

Moderator: RzEmYk

E-Jet
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 114
Rejestracja: wt 09 mar, 2010 18:11
Skąd jesteś: pl

Post autor: E-Jet »

RzEmYk pisze:Bo coś poszło nie tak...
No dzięki :|
Imię i nazwisko oraz airport wpisuję jak trzeba, callsign podaję...
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

A czego się spodziewałeś po takim ogromie informacj?
Słowem nie powiedziałeś o ustawieniach FSInn czy sposobu łączenia z internetem, o ewentualnym przekierowaniu portów, itd...
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

Wpisałeś poprawne IP serwera?
E-Jet
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 114
Rejestracja: wt 09 mar, 2010 18:11
Skąd jesteś: pl

Post autor: E-Jet »

IP już jest wpisane automatycznie.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Dobre?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
A-J-P
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 59
Rejestracja: wt 13 lip, 2004 10:39
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: A-J-P »

Czy FSINN działa na Win7 64bit ?
instaluje wszystko tak jak w Win XP (instalki uruchamiam jako admin) i po wlaczeniu sie FS2004 wybraniu lotniska i samolotu, laduje sie gierka i jak juz pojawia sie kokpit wyskakuje stera bledow od FSInna .... :/
AREK
AZT018
gregee123
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 79
Rejestracja: czw 07 paź, 2010 21:11
Skąd jesteś: z Polski

Post autor: gregee123 »

Trzeba mieć najnowszą wersję beta chyba. U mnie działa w każdym razie.

http://forums.vatsim.net/viewtopic.php?t=20466
A-J-P
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 59
Rejestracja: wt 13 lip, 2004 10:39
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: A-J-P »

najnowsza czyli??? SetupFSCopilot17B2_4 ?? taka mam.
a jak to instalujesz na win 7? co w opcjach isntalki zaznaczasz??a co odznaczasz?
AREK
AZT018
gregee123
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 79
Rejestracja: czw 07 paź, 2010 21:11
Skąd jesteś: z Polski

Post autor: gregee123 »

Robiłeś wszystko tak jak w linku, który podałem ?
A-J-P
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 59
Rejestracja: wt 13 lip, 2004 10:39
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: A-J-P »

tak z wyjatkiem tego: "then installed the appropriate service pack for the Flight Simulator version (FS9.1, FSX/SP1, FSX/SP2) on a fresh system."
o jaki service pack chodzi ????
AREK
AZT018
gregee123
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 79
Rejestracja: czw 07 paź, 2010 21:11
Skąd jesteś: z Polski

Post autor: gregee123 »

Nie wiesz, ze zarówno do fs9 i fsx są service pack'i?
Awatar użytkownika
noker
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 175
Rejestracja: pt 30 mar, 2007 07:31
Skąd jesteś: Puławy City

Post autor: noker »

Jak jeszcze nie strzeliłeś foch'a to chodzi o ten apdejt:
http://www.microsoft.com/downloads/en/d ... 8c4ab52aaf

Potem instalacja FSCoopilot i FSInn z linka podanego wyżej.
Ustawiasz pliki fs9.exe oraz FSInnUI.exe uruchamiane zawsze jako Administrator
Następnie uruchamiasz FSInnUI i klikasz guziczek Chat, powinno sie otworzyć okienko czata, jak jest i nie wyskakuje żaden error zamykasz wszystko
Uruchamiasz FSa, zezwalasz na dostęp do sieci, przeczekujesz Processing Aircraft oraz Aircraft Loading i wszystko powinno być OK
#Z390#i5 9600#64GB@3200MHz#MSI GTX1660 OC#Win10#MSFS#
polandcargo.pl
A-J-P
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 59
Rejestracja: wt 13 lip, 2004 10:39
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: A-J-P »

No i lipa :(
Wszystko zrobione jak trzeba.
Gra się uruchamia, wybieram samolot, lotnisko, miejsce parkingowe, uruchamiam gre, idzie pasek postepu po chwili juz jest wszystko zaladowane, jest samoilot i zawieszona gra. Wyjsc mozna tylko do windowsa przez alt + tab i już więcej do fsa się nie wejdzie.
Dodam, ze gdy fsinn nie jest zainstalowany to gra wchodzi :/

EDIT:

Natomiast jesli wlacze samego fsinna bez fsa i np chce wybrac SET to dostaje blad:
Run-time error '372':
Failed to lad control 'settings' from FSCopilotFsinn.ocx (...)
Ostatnio zmieniony wt 07 gru, 2010 22:41 przez A-J-P, łącznie zmieniany 1 raz.
AREK
AZT018
Awatar użytkownika
gate
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 159
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010 13:46
Skąd jesteś: Kraków - EPKC

Post autor: gate »

Na temat tego pierwszego błędu to wystarczy niczym nie ruszać i poczekać aż zniknie (u mnie to działa), to drugie to nie jestem do końca pewien, ale może brakować tego pliku, albo jest w nim jakiś błąd.
A-J-P
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 59
Rejestracja: wt 13 lip, 2004 10:39
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: A-J-P »

no nie u mnie poczekać nic nie dawało bo cały czas było.
Ale ..... odłczyłem internet, zainstalowałem raz jeszcze FSInna i ..... tym razem poszło.
Jedyne teraz co dziwne się robi to kwestia, że po odpaleniu gry i control panel z fsinna wskaznik myszy robi sie czarny.
Ale na razie działa.
Zobaczymy jak będzie podczas lotu
AREK
AZT018
pesere
Cadet
Cadet
Posty: 3
Rejestracja: wt 30 lis, 2010 17:20
Skąd jesteś: EPBC

Post autor: pesere »

Musialem przeinstalowac FSinn, zanim to zrobilem skopiowalem folder FST.. ( z katalogu programy, teraz nie pamietam gdyz pisze z laptopa). Jakie pliki trzeba przeniesc do nowego folderu aby miec ustawiony katalog samolotow. Ponad rok ustawialem modele z My traffic aby odpowiadaly realiom i nie chce mi sie tego na nowo robic.
aszczupal
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 79
Rejestracja: wt 29 maja, 2007 19:40
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: aszczupal »

Przypisanie modeli do typów jest przechowywane w REJESTRACH, nie ma określonego pliku, czy też katalogu, jak ja migrowałem to wyeksportowałem z rejestrów gałąź FSFDT i po reinstalacji moge modele się zgadzały...
pozdrawiam
Adam

Obrazek
Piterson
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 60
Rejestracja: pn 07 maja, 2007 23:12
Skąd jesteś: EPWA, EPBC

Post autor: Piterson »

Jestem świeżo po przesiadce ze SB na Fsinn, problem polega na tym, że nie mogę pisać z klawiatury ani w okienku chata ani w okienku planu lotu. Dokładnie jest tak, że po pierwszym otwarciu okienek j.w. parę liter mogę "postawić" natomiast po chwili nie ma reakcji na wpisywane litery z klawiatury. Zauważyłem natomiast, że działają niektóre klawisze: spacja,[,],\,". Walczę z tym od tygodnia. Baterie w bezprzewodowej klawiaturze na pewno sprawne - kiedy wychodzę z FSX do paska menu mogę pisać bez przeszkód np. w Wordzie.
FSX SP1i2, FSCopilot 1.7b, FSInn 1.3b - połączenie z Vatsim ok.
Awatar użytkownika
gate
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 159
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010 13:46
Skąd jesteś: Kraków - EPKC

Post autor: gate »

Hej!
1. Sprawdź, czy nie masz włączonego "Polski (214)" (na pasku w windowsie po prawej stronie jest taka szara klawiaturka i kliknij na nią ta zobaczysz)
2. Panel Sterowania -> Opcje regionalne (...) -> Dostosuj -> sprawdź czy symbol dziesiętny to "." (kropka)

Teraz ja:
Jestem już dawno po reinstalce FSX i chce zainstalować (znowu) to FSInn, FSCopilot, ale nie wiem czy złe wersje znajduje, czy co innego, w każdym razie wyskakuje błąd o "FSCopilot.dll" itd.
Dodam jeszcze, że w folderze Microsoft Games tworzą mi się potem foldery "Flight Simulator 9" i "Microsoft Flight Simulator ".

Proszę o pomoc!
Piterson
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 60
Rejestracja: pn 07 maja, 2007 23:12
Skąd jesteś: EPWA, EPBC

Post autor: Piterson »

gate. To może być to o czym piszesz, ale sprawdzę dopiero 3.01. Dam znać. Co do Twojego problemu wygląda mi na to, że instalujesz wersję pod fs9. Spróbuj wersji z tego źródła: http://www.vatsim.net/pilots/pilotsclie ... n-install/
lub: http://faq.apollo3.com/ljames/fsinn/vatsim/faq/
Pozdr.
Awatar użytkownika
gate
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 159
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010 13:46
Skąd jesteś: Kraków - EPKC

Post autor: gate »

Kurcze... dalej to samo:
Obrazek
Proszę o pomoc!
(kiedyś inni prosili mnie o pomoc z FSInn, a teraz...)
gregee123
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 79
Rejestracja: czw 07 paź, 2010 21:11
Skąd jesteś: z Polski

Post autor: gregee123 »

Przyjrzyj się dobrze. W ścieżce widać "Microsoft Flight Simulator " << na końcu nie ma ani "9" ani "X". Czyżby setup nie wykrywał żadnego FSa? ani FS9 ani FSX? Przyjrzyj się dokładnie jak ten katalog faktycznie się nazywa u Ciebie. W najgorszym przypadku reinstal FS ale z tym jeszcze poczekamy tak łatwo się nie poddajemy.

Spróbuj skorzystać z tego ustrojstwa.
http://www.softpedia.com/get/Tweak/Regi ... lity.shtml
Awatar użytkownika
gate
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 159
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010 13:46
Skąd jesteś: Kraków - EPKC

Post autor: gate »

Chwała tobie (i temu programowi...) - Działa!
aliant
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 70
Rejestracja: sob 30 sty, 2010 22:51
Skąd jesteś: Jaktorów

Post autor: aliant »

Witam. Po formacie kompa mam problem z FSInn. Problem wygląda tak że słyszę ATC przez mniej więcej 20sekund, później muszę wcisnąć u siebie klawisz PTT i znowu 20sekund i cisza. Dodam że dzieje się to losowo po reinstalce FS.
FS9 9.1, Windows XP SP3, FSInn 1.3 beta2, FSCopilot1.7.
Obrazek
Awatar użytkownika
Jasiu
Cadet
Cadet
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009 11:54
Skąd jesteś: EPMB

Post autor: Jasiu »

Witam.
Chciałbym żeby ktoś pomógł mi z kolejnością instalowania dodatków do FSinn w FSX. To znaczy Vip enabler, Vip standard i MPP oraz oraz opis jak skonfigurować FSinn.
Ostatnio zmieniony sob 05 mar, 2011 10:39 przez Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Aviateam.pl
Awatar użytkownika
tidit
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 744
Rejestracja: czw 16 gru, 2004 17:05
Skąd jesteś: EPBC

Post autor: tidit »

Najpierw FSInn, potem VIPy, potem VIP Enabler. Instalacja MPP może nastąpić w dowolnym momencie. O konfiguracji FSInna sporo mówi manual, nie ma sensu przepisywać go tu na forum. Jak będziesz miał konkretny problem z jakimś etapem konfiguracji to napisz.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Najpierw FSCopilot, później FSInn, wszelkiej maści paczki z modelami samolotów, VIP Enabler.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
Jasiu
Cadet
Cadet
Posty: 49
Rejestracja: ndz 01 lis, 2009 11:54
Skąd jesteś: EPMB

Post autor: Jasiu »

Czy jest potrzebny FSUIPC?
Ostatnio zmieniony sob 05 mar, 2011 12:49 przez Jasiu, łącznie zmieniany 1 raz.
Aviateam.pl
Awatar użytkownika
gate
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 159
Rejestracja: ndz 16 maja, 2010 13:46
Skąd jesteś: Kraków - EPKC

Post autor: gate »

Tak, z wersją darmową też pojeździsz (czyt. polatasz)
stanislaw5b
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 115
Rejestracja: ndz 03 paź, 2010 14:51
Skąd jesteś: Łomianki

Post autor: stanislaw5b »

Podczas instalacji pojawia mi się następujący błąd:
error in updating FSCopilot.dll. Quit all fsfdt software and retry
Próbowałem już wszystkiego z tego tematu (http://forums.vatsim.net/viewtopic.php?t=23806)[prócz reinstalacji FSX-a], ale nic nie działa. Macie jakieś pomysły?
FSX+SP1+FSA, FSCopilot17B2_4
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Tym razem ja o coś zapytam.
Czy ktoś posiada FSX + Acc, FSInn 1.3 B2, sb3gaugebridge.dll oraz działający przypisany przełącznik trybu transpondera w FSUIPC?
Chodzi mi o przełączanie mode standby na mode C zmieniając offset x7B91.

Dodałem sobie sb3gaugebridge.dll w dll.xml:

Kod: Zaznacz cały

<Launch.Addon>
    <Name>SB3gaugebridge</Name>
     <disabled>False</disabled>
     <ManualLoad>False</ManualLoad>
     <Path>Modules\sb3gaugebridge.dll</Path>
</Launch.Addon>
FSX zapytał czy uruchamiać bibliotekę, potwierdziłem, nie wywalał żadnego błędu.
Próbowałem mu dodatkowo dodać wpis...

Kod: Zaznacz cały

    <DllStartName>module_init</DllStartName> 
    <DllStopName>module_deinit</DllStopName>
...bez efektu.

FSX+Acc (a dokładniej pakiet FSX Gold), uruchamiany z uprawnieniami administratora.
Windows 7 SP1 Ultimate 64 bit. UAC na standardowym poziomie.
FSUIPC w wersji 4.749f.
sb3gaugebridge.dll w wersji... hmmm... 2.0.0.1 z 05.04.2005 (sic!).
Nie mam żadnego samolotu, który ma powiązany transponder na panelu z transponderem klienta sieci VATSIM, więc nie mam jak tego sprawdzić.

Zespół FSX + SB4 działa poprawnie, tak samo jak zespół FS9.1 + FSInn. Problem występuje jedynie w tandemie FSX + FSInn.
Forum squawkboxa oraz Pete-a twierdzi, że SB4 nie operuje na offsetach, tylko na SimConnect. Chyba mój FSX o tym nie wie, bo zmiana offsetu x7B91 powoduje zmianę trybu pracy transpondera SB4.

Google twierdzi, że nie tylko ja mam problem z FSX + FSInn, ale może komuś się udało to rozwiązać w inny sposób niż przypisanie przycisku w FSCopilot > Addons management?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Rafal
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 61
Rejestracja: pn 31 lip, 2006 16:35
Skąd jesteś: EPKK

Post autor: Rafal »

Witam
Dziś mi się przytrafiła już drugi raz dziwna sytuacja- po jakimś czasie od podłączenia(nawet wystartowałem z lhr) zniknąłem z sieci. Nie było by w tym nic dziwnego gdyby nie to że ja u siebie nie zaobserwowałem żadnych oznak utraty połączenia z VS-widziałem ATC, slyszalem ATC i innych pilotów. Dopiero gdy kontro przez długi czas nic do mnie nie mówił na servinfo zobaczyłem że mnie nie ma na liście pilotów.

Mój zestaw to FS9, Fsinn, sieć do PC na którym latam idzie przez router ale po kablu.

Jakieś pomysły? Coś z routerem?
nirvanes
Cadet
Cadet
Posty: 12
Rejestracja: wt 07 gru, 2010 14:26
Skąd jesteś: Wrocław

Post autor: nirvanes »

Ostatnio miałem identyczną sytuację i podejrzewam, że winnym był (w moim akurat przypadku) Avast. Tak się akurat złożyło, że przez dłuższy czas obywałem się bez antywirusa aż w końcu postanowiłem jakiegoś zainstalować.. No i po instalacji Avasta w wersji premium jakiejś tam testowej dwa loty z rzędu skończyły się rozłączeniem w taki dokładnie sposób jak to opisujesz. Postanowiłem to sprawdzić i na czas kolejnego lotu wyłączyłem wszystkie osłony.. I problem się już nie powtórzył:) Więc jeśli posiadasz jakiegoś antyvira to wyłącz osłony i sprawdź czy to on nie blokuje Ci połączeń.
kubw19
Cadet
Cadet
Posty: 40
Rejestracja: wt 30 sie, 2011 21:50
Skąd jesteś: EPWA

Post autor: kubw19 »

Cześć
Nie wiecie dlaczego gdy klikam na "send flight plan" to plan lotu nie dociera do wieży? Na SB wszystko jest Ok

Pozdrawiam
Rafał
Cadet
Cadet
Posty: 22
Rejestracja: czw 05 sie, 2010 14:04
Skąd jesteś: Warszawa

Problem z FsInn

Post autor: Rafał »

Słuchajcie mam dosyć duży problem z FsInn... Gdy go zainstalowałem to o dziwo tak jak na wszystkich tutorialach na YT u mnie nie było go w tym FSowym pasku, (który pojawia się po naciśnięciu alt) jednak nie przejąłem się tym i spróbowałem uruchomić go poprzez wejście w Windowsowy pasek zadań. A więc kliknąłem na "FsInn UI" i na ekranie pojawił się panel sterowania. Zacząłem wypełniać go tymi wszystkimi nie zbędnymi informacjami (VS ID, Password, Calsign, Imię, Nazwisko, lotnisko macierzyste itd.). Po tym jak to wszystko zrobiłem to kliknąłem ten czerwony napis "FsInn" u góry panelu sterowania oczekując, że połączę się z VS, ale nic się nie stało... Nie wiem co zrobić. Próbowałem zastąpić FsInn Squawkbox'em, ale gdy próbuję go zainstalować to wyświetla się napis, że instalator nie może znaleźć FSa na mym kompie (oczywiście mam FSa na kompie). :cry:
Mam FS9, Win 7, a FsInn i FsCopilot to V. 1.3.
Proszę o pomoc

Rafał
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Panowie, po ostatnim przelocie w CTP coś się schrzaniło z konfigiem i nie potrafię określić co się stało. Objawy:

- nie działa voice (czasem działa tylko unicom) z poziomu komputera klienta
- voice działa na komputerze FS

W config/network jest wpisany prawidłowy adres IP komputera FS. Jedyną rzeczą jaką sobie przypominam to zmiany serwerów podczas lotu, jednak zmieniłem teraz z powrotem na niemiecki - bez wpływu na problem. Bardzo byłbym Wam wdzięczny za podpowiedź i wskazówkę. Załączam screen z komputera klienta. Pokazuje również, że nie jest podłączony do VATSIM, mimo, iż połączenie jak widać jest ustanowione. :?

Z góry bardzo dziękuję.

Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Nie udało mi się niestety narazie rozwiązać problemu. Komunikacja voice działa, jeśli z FS PC włączy się control panel FSINNa i go zamknie (czyli działa tak we tle). Munis jest taki, że obniża klatkowanie o około 30%, co przy moich szczytach w okolicach 20fps jest raczej widokiem slideshowołym :twisted:

Także wszystkich mogących pomóc coś doradzić, bardzo proszę to uczynić. Sprawdziłem routere, firewal - wszystko działa tak jak wcześniej. Voice bez zmian nie odpala się z poniomu FSINNa z Client PC... PLiiiS HELP!!! ://
Obrazek
airwolff
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 69
Rejestracja: czw 22 gru, 2005 20:13
Skąd jesteś: Tomaszów

Post autor: airwolff »

Forumowicze a ja mam bardzo duży problem z fsinn po przesiadce na system Win7 Ultimate 64.
Ale może po kolei.Zainstalowałem fs 2004 następnie aktualizacja do fs9.1 wgrałem FSINN1.3 i FSC 1.3. Z czatem rozwiązałem problem bo było info na forum jak to zrobić. Natomiast mam problem bo ustawiłem w FSFDT przycisk do voice na dżojstiku Saitek X45 aby nadawać.Niestety nie mogę w ogóle nadawać nawet kontrolka się nie zapala od nadawania gdy naciskam przycisk.Dodatkowo wydaje mi się że FSDT nie zapamiętał moich ustawień. Bo za każdym razem kiedy wchodzę do fs i pokazuje się panel FSDT to przycisk który był zdefiniowany znika jest puste pole.
http://zapodaj.net/c4a4389eb344d.jpg.html tak skonfigurowałem FSDT
Dodatkowo pojawia mi się w czasie sesji na vatsim w zakładce voice coś takiego mimo że jestem do sieci podłączony
http://zapodaj.net/af98cea368aa3.jpg.html
Na dodatek mój FSDT nie wygląda jak słynne światełka tylko zwykła ikonka
http://zapodaj.net/acc8a3b07e595.jpg.html
A na sam koniec sprawa dla mnie bardzo bardzo dziwna na systemie Win 7 Ultimate 32 bitowym nigdy to się nie zdarzyło FS 2004 wyłączam normalnie a po chwili pojawia się taka informacja
http://zapodaj.net/e864c05e11fbd.jpg.html
Oczywiście kiedy nie mam wgranego FSINN to się nie pojawia tylko jak jest zainstalowany FSINN.
Koledzy pomocy bo mnie coś trafi nigdy nie miałem takich problemów z FSINN zawsze wszystko było w porządku dopóki nie przesiadłem się na Win 7 64 bity.
I to by było na tyle przepraszam za duży wątek, i jak zwykle czekam z niecierpliwością na Wasze porady i sugestie bo znowu chciałbym polatać na vatsim.
aliant
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 70
Rejestracja: sob 30 sty, 2010 22:51
Skąd jesteś: Jaktorów

Post autor: aliant »

Witam,
Po zmianie routera problem powrócił. Kontrolerzy słyszą same szumy lub słyszą mnie bardzo cicho 2/5.
Porty przekierowane:
Obrazek
W systemie wszystko też na maxa ustawione.

FSCopilot 1.7, SquwakBox, internet Neostrada Tp, router TP-Link TD-W8950ND, karta sieciowa Realtek RTL8168/8111 PCI-E Gigabit Ethernet NIC#2, Windows XP SP3, FS9.
Proszę o pomoc i pozdrawiam Mateusz.

PS. Ja wszystko słyszę idealnie.
Obrazek
A-J-P
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 59
Rejestracja: wt 13 lip, 2004 10:39
Skąd jesteś: Łódź

Post autor: A-J-P »

Czy wie ktoś jak rozwiązać problem:
1 sytuacja: Używam FSInn i jak latam airbusem Wilco (zarówno A320 jak i A340) to Ci co mają FSinna widzą dobrze samolot (co prawda w dziwnych malowaniach) natomiast Ci co mają SB nie widzą samolotu a jedynie trójkąt (co przytrafiło mi się nieraz ktoś we mnie po prostu wjechał).

2. sytuacja: ja lecę czy to B737 czy A320 a ktoś widzi zupełnie inny samolot (np Cesne)

Ma ktoś może gotowe rozwiązanie 1 i 2 sytuacji ?
AREK
AZT018
ODPOWIEDZ