Kręgi nadlotniskowe a Vatsim

Dział przeznaczony głównie dla pilotów, latających w sieci VATSIM (zawiera również informacje przydatne wszystkim wirtualnym pilotom, takie jak, np. czytanie map, opis procedur SID/STAR).

Moderator: RzEmYk

Awatar użytkownika
shaman
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 191
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 00:05
Skąd jesteś: Częstochowa

Kręgi nadlotniskowe a Vatsim

Post autor: shaman »

Witam serdecznie! Chciałbym się dowiedzieć, czy można ćwiczyć kręgi nadlotniskowe w sieci Vatsim? Jeśli istnieje taka możliwość, to jakby wtedy musiał wyglądać plan lotu?
Wiem, że można ćwiczyć offline, ale wtedy już nie ma tej zabawy, jak słyszysz i sam rozmawiasz z kontrolą. ;)

Pozdrawiam!
JeV
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 447
Rejestracja: pt 06 lut, 2004 17:33
Skąd jesteś: z vaccu

Post autor: JeV »

traffic pattern

można
Awatar użytkownika
shaman
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 191
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 00:05
Skąd jesteś: Częstochowa

Post autor: shaman »

Marcin, a plan ma wyglądać jak? Głównie mi chodzi o to, co mam wpisać w "lotnisko startu" i "lotnisko docelowe" , a wysokość mam "wstukać" taką na której będę wchodzić w II zakręt?
Jeśli chodzi o trasę, to wydaje mi się, że ma być traffic pattern , ale nie jestem pewien.
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Przecież napisał - traffic pattern. W lotnisko startu wpisać lotnisko startu a w lotnisko docelowe lotnisko docelowe.
Obrazek
Awatar użytkownika
shaman
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 191
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 00:05
Skąd jesteś: Częstochowa

Post autor: shaman »

Ale przecież lotnisko docelowe jest takie samo jak lotnisko startu. A jeśli chciałbym zrobić tych kręgów np. 10 , to to muszę to uwzględnić w planie?
I co z wysokością? :)
C2D E8400@3.5Ghz,ASUS P5Q-E,DDR2 OCZ SLI Ready 800Mhz,GTX260,Chieftec 550W,HDD1TB,LCD 22'',Saitek Cyborg X
JeV
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 447
Rejestracja: pt 06 lut, 2004 17:33
Skąd jesteś: z vaccu

Post autor: JeV »

shaman pisze: A jeśli chciałbym zrobić tych kręgów np. 10 , to to muszę to uwzględnić w planie?
nie
shaman pisze:
I co z wysokością? :)
rozsądnie.
Awatar użytkownika
shaman
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 191
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 00:05
Skąd jesteś: Częstochowa

Post autor: shaman »

Dziękuje ślicznie za pomoc :D
C2D E8400@3.5Ghz,ASUS P5Q-E,DDR2 OCZ SLI Ready 800Mhz,GTX260,Chieftec 550W,HDD1TB,LCD 22'',Saitek Cyborg X
ODPOWIEDZ