Problem PMDG 777

Problemy techniczne (panele, dźwięki, malowania, itp.) związane z samolotami płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

pedowu0990
Cadet
Cadet
Posty: 4
Rejestracja: ndz 06 sty, 2013 11:08
Skąd jesteś: WM

Problem PMDG 777

Post autor: pedowu0990 »

Witajcie.

Wczoraj zakupiłem 777 od PMDG i po instalacji dopadła mnie frustracja i rozczarowanie. Występują u mnie błędy w postaci braku oświetlania pasa przez światła lądowania oraz nie symulowane klapy jak w obrazku https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/ ... 561a7fb86f mam nadzieję że link działa. Więc klapy i światła są zauważalnymi failami nie wiem czy jest ich więcej. Miał ktoś podobny problem jeśli tak to proszę o pomoc. Jednak jeśli wydaje się ponad 300PLN to oczekuje się produktu najwyższej jakości. Z góry mówię że reinstalacja samego samolotu jak i samego fsx nic nie dała.
Kotek
Cadet
Cadet
Posty: 6
Rejestracja: czw 22 sty, 2009 19:23
Skąd jesteś: EPKK

Post autor: Kotek »

Efekty specjalne w ustawieniach FSX włączone?
pedowu0990
Cadet
Cadet
Posty: 4
Rejestracja: ndz 06 sty, 2013 11:08
Skąd jesteś: WM

Post autor: pedowu0990 »

Tak jest błachostka w postaci animacji zaawansowanych naprawiła wszystko. Temat do zamknięcia.
kyrtaps
Cadet
Cadet
Posty: 32
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 18:21
Skąd jesteś: EPGD

Post autor: kyrtaps »

Dzień dobry.
Pozwolę się podpiąć do tematu. Ja również od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem PMDG 777.

Mój problem wygląda następująco. Podczas lądowania (free flight, dowolne podejście, również ILS) system krzyczy "caution terrain" i "pull up". Sytuacja widoczna na załączonych screenach.

Próbowałem na kilku lotniskach, zarówno domyślnych z FSX, jak dodanych sceneriach. Coś źle robię lądując, czy problem tkwi w czymś innym?

Proszę o pomoc.

Screeny:
Obrazek
Obrazek
Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: czw 05 lut, 2004 09:41
Skąd jesteś: EPPO

Post autor: konraf »

Witam

Ustaw ciśnienie jakie panuje na danym lotnisku. Latasz na standardowym 29.92.

http://www.aviation.home.pl/old/procedury/altitude.html
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
kyrtaps
Cadet
Cadet
Posty: 32
Rejestracja: czw 04 gru, 2008 18:21
Skąd jesteś: EPGD

Post autor: kyrtaps »

Wyłączyłem w FSX pogodę, więc to było ciśnienie aktualne. Lot testowy dla sprawdzenia, czy będzie krzyczeć o terenie.

[ Dodano: Czw 05 Mar, 2015 21:22 ]
To jakiś problem z modelem samolotu.
Dla zainteresowanych, podobny temat na avsim .

Będę go śledził. Ten temat do zamknięcia.
ODPOWIEDZ