Airliner pilot problem

Problemy techniczne związane z programami do FS, sterownikami, ruchem AI, modyfikacjami plików konfiguracyjnych, optymalizacją FS'a.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

marcn13
Cadet
Cadet
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:24
Skąd jesteś: Sierakowice

Airliner pilot problem

Post autor: marcn13 »

Witam,
Mam problem z dodatkiem do FS2004 podanym w tytule. Więc gdy już wszystko zacznę itp i mam pierwszy lot, to gdy już wystartowałem to po pewnym czasie [po starcie, po pewnym czasie] wyłącza mi się panel pilota i w ogóle nie mogę go włączyć. Próbowałem wyłączyć i włączyć silnik (ctrl+shift+f1, ctrl+e), ale panel włączył się na jakieś 5 sekund i znowu się wyłączył, w radiu atc nie ma żadnej możliwości zgłoszenia usterki albo czegokolwiek innego. Liczę na waszą pomoc:)
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez marcn13, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adam_Max
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 55
Rejestracja: śr 08 paź, 2008 11:48
Skąd jesteś: Gliwice

Post autor: Adam_Max »

Szczerze to po tym jak przeczytałem ten post to od razu mi się przypomniała pewna dziewczyna z filmu "American Pie". Ci co widzieli film z pewnością wiedzą o kogo chodzi.
Marcin polecam zacząć od małej Cessny.
marcn13
Cadet
Cadet
Posty: 3
Rejestracja: pn 14 wrz, 2009 15:24
Skąd jesteś: Sierakowice

Post autor: marcn13 »

Ja już w FS-ie latałem z powodzeniem wiekszymi samolotami bezproblemowo tak wiec to raczej nie chodzi o brak doswiatczenia...
witt
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 60
Rejestracja: wt 08 gru, 2009 15:44
Skąd jesteś: EPOD

Post autor: witt »

marcn13 pisze:doswiatczenia...
Chłopaku, przed wysłaniem posta, wklej go do np. worda i sprawdź czy nie ma w nim błędów, albo naucz się j. polskiego (polecam 2 propozycję).
Awatar użytkownika
Sniked111
Cadet
Cadet
Posty: 35
Rejestracja: pn 28 gru, 2009 21:26
Skąd jesteś: Lublin

Post autor: Sniked111 »

Może się po prostu pomylił.
Polecam poszukać odpowiedzi na stronie domowej/forum dodatku.
I don't see the runway!
ODPOWIEDZ