GoFlight GF-MCP Advanced Autopilot - zachowanie modułu Win 7

Problemy ze sprzętem (karty graficzne, karty dźwiękowe, joysticki, wolanty, itp.).

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

GoFlight GF-MCP Advanced Autopilot - zachowanie modułu Win 7

Post autor: RzEmYk »

Witam,
mam prośbę o podzielenie się uwagami co do (w pełni) działania i sterowników ww. modułu.
Miałem takie same problemy, jak w poniższym wątku. Wyświetlacze nie wyświetlały stanów z FSa.
http://goflight.vanillaforums.com/discu ... in-7-issue
Zgodnie z zaleceniami z innych forów, kupiłem kontroler USB 1.1 na PCI, co - jak się okazało w późniejszych testach - było konieczne. Informacyjnie, moja płyta główna to MSI Z87-G43.
Napisałem do supportu o sterowniki w wersji 1.93, dostałem je i częściowo pomogły. Częściowo, bo już wyświetlacze odwzorowują stan z FSa, ale robią to z opóźnieniem około 3 sekundy.
Czy ktoś może posiada moduł AP, bądź pełne MCP i w pełni działające sterowniki pod Windows 7 SP1?

[ Dodano: Śro 30 Lip, 2014 19:43 ]
Niestety, ale...
Hello Krzysztof
The MCP-Advanced is no longer supported as this module is out of production.There is really no known fix for the lag.What i can do is offer you a 15%discount on a MCP-Pro if you would like to purchase one.Let me know so i can make sure you get the discount.The problem is not GF-Config it's the speed at witch windows 7 processes the data it's to fast for the MCP-Advanced and that is why it's no longer in production.

John Krieg
GoFlight Tech Support
Co jest o tyle dziwne, że na starym kompie - na płycie z chipsetem P35 i Windows 7 SP1 - całość działała...
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
ODPOWIEDZ