Problem z fsx lub kompem

Problemy ze sprzętem (karty graficzne, karty dźwiękowe, joysticki, wolanty, itp.).

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

adiks7
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 178
Rejestracja: czw 04 lis, 2010 13:56
Skąd jesteś: Mińsk EPMM

Problem z fsx lub kompem

Post autor: adiks7 »

Witam walczę z komputerem juz kilka dni i nie wiem co może mu dolegać, otóż jestem po formacie i remapowaniu dysku bo podejrzewałem ze to dysk, objaw w fsx jest taki ze uruchamiam symulator, i po wejściu w menu gdzie kręci się motolotnia następuje problem, zawsze w tym samym miejscu, motolotnia robi pół obrotu i fsx staje i zero reakcji, czasem jeszcze coś się ruszy ale chodzi to wszytko wolno, 1/10 obrotu na minutę,nie można uruchomić przez to symulatora. W innych grach objaw jest taki że wolno ładuje grę, fsx po reinstalce, jak się uruchomi od razu ładuje samolot na płycie lotniska i wtedy potrafi się wczytywac pół godziny, a jak się wczyta to tak wolno chodzi jak bym odpalił fsx na starym 386. Co padło, co powoduje takie objawy.? Dysk wykluczam, pamięci mam 3 kości i na każdej takie same objawy. Mój PC to AMD athlon x 2 250 3gb, grafika asus 9600 gt, płyta gigabyte ga-m720-ust, zasilacz. Feel 3 500 atx
Latam również wszelkimi modelami RC, od małych po te największe, a od niedawna jeszcze większymi tym razem już w kabinie
www.rcklub.jun.pl
Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Posty: 2755
Rejestracja: czw 05 lut, 2004 09:41
Skąd jesteś: EPPO

Post autor: konraf »

Za dużo niewiadomych.
Czy wszystkie sterowniki aktualne (do chipsetu płyty, do grafiki, itp.)? Masz 3 GB RAM, co więc znaczy, że na każdej kości takie same objawy? Wkładałeś każdą osobno i testowałeś?
W BIOS nic nie poprzestawiałeś? Jakiś program antywirusowy w tle?
Co znaczy "remapowałem dysk". Zmieniałeś partycje?
Na moje, jeśli w innych grach jest podobnie, to pierwsze co bym sprawdził, to sterowniki do grafiki. Z chłodzeniem procesora wszystko ok? Jak widzisz, dużo do wyjaśnienia i sprawdzenia.
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
ODPOWIEDZ