PMDG MD-11

Dział poświęcony płatnym samolotom i śmigłowcom (czyli opinie, recenzje, poradniki). Z problemami technicznymi proszę do działu Problemy Techniczne-Samoloty.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

marcusrx1
Cadet
Cadet
Posty: 7
Rejestracja: ndz 24 maja, 2015 14:43
Skąd jesteś: SUI

Post autor: marcusrx1 »

Witam.
Z gory przepraszam za odkopanie tego tematu.

Czy spotkal sie ktos z problemem podejsc/przechwycenia radiala VOR w MD11?

Chodzi o podejscia VOR jak i same przechwycenie danego radiala. Np ladujac w EPGD wedle map wpisuje w FMS zakladce NAV/RAD czestotliwosc/kierunek, klikam na VOR ARM, na PFD wyskakuje VOR ARMED. Rozumiem,ze powinien przechwycic ten radial,a mimo to tak sie nie dzieje. MD "przelatuje" i leci sobie dalej wedle HDG. Aktualnie odkrylem,ze jesli jestem po stronie pasa 29 i ustawie 288 kierunek to nic sie nie dzieje, ustawiajac kierunek przeciwny 108 zaczyna zawracac, czyli outbound od lotniska radialem 108.Testowalem to na defaultowych, 737,Dashu i wszystko jest ok, jedynie MD za nic w swiecie nie chce wykonac poprawnie tego czego oczekuje.
Artur S.
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 287
Rejestracja: wt 17 lut, 2004 14:13
Skąd jesteś: WAW

Post autor: Artur S. »

Witam,
spróbuj oprócz "VOR ARM" w FMC, lecąc na AP uzbroić też tryb "APPLAND"

Pzdr - Artur S.
AZT017 (WAW)

Core i7 6700K, ASUS MAXIMUS VIII RANGER, 16GB/2666MHz, MSI GTX970, OS Win7/64bit, SSD Crucial 250GB, FS2004
kopyrda
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 106
Rejestracja: czw 19 sty, 2012 13:33
Skąd jesteś: kraków

pmdg md 11

Post autor: kopyrda »

Witam.
Czy ktoś wie czy gdzieś jeszcze można kupić MD 11 na fsx?
Nie ważne czy wersja pudełkowa czy nie. Na stronie PMDG jest wycofany. Wiem że można targać z neta bo działa ale chcę oryginał??
kopyrda
ODPOWIEDZ