FS Passengers

Wszystko o płatnych sceneriach i innych dodatkach do FS'a. Z problemami technicznymi proszę do działu Problemy Techniczne-Scenerie lub Software.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

gregorio
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 113
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 09:33
Skąd jesteś: Krakow

Post autor: gregorio »

Witam.
Jeśli chodzi o malowania do POSKY to masz tutaj: http://www.freeskyproject...ory/29-737-800/
Czy to nie dotyczy FS2004?
Pobrałem http://www.freeskyproject.com/files/fil ... -winglets/ i niestety FSX nie widzi tego modelu.

[Czy to tak trudno napisać coś powoli, ale poprawnie? - Rz]
Ostatnio zmieniony ndz 27 lut, 2011 17:28 przez gregorio, łącznie zmieniany 1 raz.
gregorio
PZL Belfegor
Moderator
Moderator
Posty: 2849
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 14:55
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: PZL Belfegor »

Na stronie są też natywne modele dla FSX, przejrzyj pliki.
gregorio
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 113
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 09:33
Skąd jesteś: Krakow

Post autor: gregorio »

Wstyd mi, że zadaję tyle pytań być może dla niektórych banalnych.
Ale nie ukrywam, że nie wiem dokładnie jak na tamtej stronie się poruszać.
Szukam samolotu Boening 737-800 najlepiej w barwach Air Berlin lub Lufthansa.
Air Berlin wprawdzie znalazłem ale w FSX sie nie uruchamia.
Natomiast nie wiem czy jest potrzeba pobierania dodatków typu; Model Packages i Base Packages a jeśli tak to co dalej?
gregorio
PZL Belfegor
Moderator
Moderator
Posty: 2849
Rejestracja: sob 19 lut, 2005 14:55
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: PZL Belfegor »

Model packages ściągasz, jak chcesz sam konkretny model - przykładowo bez brewek albo natywny dla FSX. Base package raczej nie będzie konieczna, zdaje się że każdy repaint z powyższej strony zawiera wszystko co trzeba do poprawnego działania. Prawdopodobnie FSX nie widzi samolotu, bo coś mu się nie podoba w sekcji [fltsim.x] aircraft.cfg.
gregorio
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 113
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 09:33
Skąd jesteś: Krakow

Post autor: gregorio »

Znów problem. Pozwoliłem sobie dokonać drobnych zmian w pliku .cfg, czyli za radą jednego z moderatorów zaznaczyłem w dwóch miejscach 1 zamiast 0 tam gdzie odpowiadają one za kolizje i zderzenia.
I co ciekawe, pomimo tego, iż mam wyłączone zderzenie raz uda się, a innym razem nie, wylądować bez awarii. Otóż w dalszym ciągu zdarza się, iż podczas lądowania następuje awaria tego jednego koła i koniec. Dlaczego jak ląduje pomimo wyłączenia wszystkich rzeczy odpowiedzialnych za ewentualne awarie i realizm w dalszym ciągu do takowych dochodzi? Co ciekawe wczoraj lądowałem i takich problemów nie było, dzisiaj zaś powtórka z rozrywki.
Kolejna rzecz, pomimo tego, iż penalty za klapy mam "disable", a w FS Passenger ustawione na failure jeśli chodzi o trudność w dalszym ciągu dochodzi podczas lotu do awarii.
W czym jest problem, że pomimo takich ustawień i konfiguracji w pliku more options w dalszym ciągu mam tego typu problemy.
Ostatnio zmieniony pn 14 mar, 2011 21:28 przez gregorio, łącznie zmieniany 1 raz.
gregorio
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Pewnie zbyt twardo lądujesz i uszkadzasz podwozie. Dwa - kary za klapy, a ich uszkadzanie, to dwie różne rzeczy.

Na razie, z opisu można wywnioskować, że niewłaściwie użytkujesz samolot.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
gregorio
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 113
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 09:33
Skąd jesteś: Krakow

Post autor: gregorio »

Podejrzewam, że masz rację, ale w takim razie dawniej, kiedy nie miałem zielonego pojęcia o lądowaniu samolot potrafił wylądować. A teraz pomimo wyłączenia wszystkiego co daje pewny realizm, poprawy w more config w pliku w FS Passenger i zaznaczając zero uszkodzeń dochodzi do takich sytuacji. Wybacz ale wg mnie nie ma w tym logiki.
Ostatnio zmieniony pn 14 mar, 2011 22:09 przez gregorio, łącznie zmieniany 1 raz.
gregorio
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Lądujesz "z ręki", czy autoland? Co to za samolot? Wcześniej, to znaczy kiedy? Bez FSPass?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
gregorio
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 113
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 09:33
Skąd jesteś: Krakow

Post autor: gregorio »

Z FPSS latam na Boeingu 737-800, staram się latać według przyrządów i przed samym zbliżaniem się do pasa wyłączam AP i staram się sam posadzić samolot. Co ciekawe wczoraj lądowałem specjalnie źle i uszkodzeń nie było, dzisiaj niestety koło się zaiskrzyło i było po wszystkim. Nie wiem co jest nie tak?
Ostatnio zmieniony pn 14 mar, 2011 22:27 przez gregorio, łącznie zmieniany 1 raz.
gregorio
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Ale co za B737? Default, czy jakiś ściągnięty? Nie przekroczyłeś masy do lądowania?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
gregorio
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 113
Rejestracja: ndz 01 sie, 2010 09:33
Skąd jesteś: Krakow

Post autor: gregorio »

B737 barwy ściągnięte, natomiast masa też wyłączona, dosłownie wszystko disable.
Ostatnio zmieniony pn 14 mar, 2011 22:31 przez gregorio, łącznie zmieniany 1 raz.
gregorio
Awatar użytkownika
West
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 89
Rejestracja: śr 30 gru, 2009 22:00
Skąd jesteś: Pruszcz Gdański

Post autor: West »

Gdzie znalazłeś opcję która umożliwia wyłączenie "flaps penalties"?
Szukam czegoś takiego u siebie i zwyczajnie nie widzę..

Pozdrawiam,

West
i5-4670K + Thermalright HR-02 Macho, Asrock Fata1ty Performance, MSI GeForce GTX 760 TwinFrozr OC 2GB, Kingston HyperX Black 4GB, Western Digital Blue 1 TB, XFX Pro 550W, Zalman Z3
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

http://www.fspassengers.com/?action=faq ... uestion=12
Producent na ten temat też milczy... ;k
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
marcpro
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 189
Rejestracja: czw 18 paź, 2007 23:05
Skąd jesteś: EPSO

Post autor: marcpro »

Co prawda używam FSPax od przed wojny, :) ale dopiero teraz zauważyłem że "zjada" mi klatki :(

W FS'ie klatki mam na sztywno ustawione na 34 i przed włączniem FSPax'a mam 33,8-33,9.
Natomiast po jego uruchomieniu, FPS'y spadają do 29-30.
Trochę to dziwne bo wydaje mi się ze FSPax nie powiniem mieć żadnego wpływu na klatki - przecież nie jest to nakładka graficzna.

Pewnie problem leży w ustawieniach karty dzwiękowej - tylko gdzie?
Mam FS9,1 z XP Pro SP2, zewnętrzną kartę dźwiękową SB Augidy 2 ZS (wbudowana karta dźwiękowa wyłączona w BIOSIE). Do karty zainstalowałem sterowniki z płyty.

Niestety, ale reinstalacja FSPax nic nie zmieniła.
Czy mieliście może podobny problem?
Pozdrawiam,
Marcin
FS 9,1; FSG 2005; GE Pro; UTE; FE; WPS; TPS; FSPax; FS Nav, RC4, Wilco Airbus vol1.
C2D 8500, GF 9800GTX+ 1GB, SB Audigy 2 ZS, 2GB RAM, XP Pro SP3.
Tomek1158
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 292
Rejestracja: wt 26 kwie, 2011 11:02
Skąd jesteś: EGCN

Post autor: Tomek1158 »

Pewnie masz obciazony procesor FSX'em i po wlaczeniu FSpassengers powoli zaczyna nie wytrzymywac. Wylacz troche zbednych programow w windowsie moze to cos pomoze.
marcpro
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 189
Rejestracja: czw 18 paź, 2007 23:05
Skąd jesteś: EPSO

Post autor: marcpro »

Tomek1158 pisze:Pewnie masz obciazony procesor FSX'em i po wlaczeniu FSpassengers powoli zaczyna nie wytrzymywac. Wylacz troche zbednych programow w windowsie moze to cos pomoze.
Tylko że ja używam FS9.

Przed włączeniem FSPax klatki mam 57-59 a po jego włączeniu spadają do 29-30.
Procesy mam porozdzielane - na drugim rdzeniu mam tylko i wyłącznie FS9 a cała reszta na pierwszym.

Chyba czeka mnie stawianie wszystkiego od początku :cry:
Pozdrawiam,
Marcin
FS 9,1; FSG 2005; GE Pro; UTE; FE; WPS; TPS; FSPax; FS Nav, RC4, Wilco Airbus vol1.
C2D 8500, GF 9800GTX+ 1GB, SB Audigy 2 ZS, 2GB RAM, XP Pro SP3.
emils
Cadet
Cadet
Posty: 28
Rejestracja: pt 06 maja, 2011 16:57
Skąd jesteś: żyrardów

Post autor: emils »

Bardzo możliwe. Ja pomimo sporo słabszego kompa (przede wszystkim grafika) nie odczuwam żadnej róznicy przy fsp.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez emils, łącznie zmieniany 1 raz.
matx1234
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 92
Rejestracja: sob 14 mar, 2009 22:34
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: matx1234 »

Albo po prostu za dużo procesów przerzuciłeś na jeden rdzeń.
AMD64 x2 5200+, 2GB DDR2, PowerColor HD4850 PCS+, Corsair 450W
marcpro
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 189
Rejestracja: czw 18 paź, 2007 23:05
Skąd jesteś: EPSO

Post autor: marcpro »

matx1234 pisze:Albo po prostu za dużo procesów przerzuciłeś na jeden rdzeń.
W tym przypadku to chyba nie ma jednak znaczenia, bo FSPax nie uruchamia sie jako osobny proces.
Pozdrawiam,
Marcin
FS 9,1; FSG 2005; GE Pro; UTE; FE; WPS; TPS; FSPax; FS Nav, RC4, Wilco Airbus vol1.
C2D 8500, GF 9800GTX+ 1GB, SB Audigy 2 ZS, 2GB RAM, XP Pro SP3.
Gryfik
Cadet
Cadet
Posty: 12
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011 16:31
Skąd jesteś: Bydgoszcz

Post autor: Gryfik »

Witam wszystkich na forum! Jestem tutaj nowy i pierwszy temat jaki postanowiłem poruszyć i o niego zapytać to taka sprawa odnośnie fajnego efektu, który mnie urzekł, a nie wiem jak go wykonać na swoim symulatorze. Latanie już dobrze ogarnąłem, że tak powiem i teraz szukam sobie uatrakcyjnień.
Chodzi o:
http://www.youtube.com/watch?v=PLz4SkkM ... re=related
Początek filmiku, widok na skrzydło, słychać paxów i do tego jest fajny taki wytłumiony głos silnika zupełnie tak jak w realu. Czy ktoś byłby w stanie pomóc mi osiągnąć taki efekt? Wiem, że do tego jest potrzebny fspassenger, dlatego napisałem w tym wątku. :)
matx1234
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 92
Rejestracja: sob 14 mar, 2009 22:34
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: matx1234 »

Bo to są dźwięki z reala. Oryginalny dźwięk fs'a wycięto, a wstawiono z rzeczywistości.
AMD64 x2 5200+, 2GB DDR2, PowerColor HD4850 PCS+, Corsair 450W
Gryfik
Cadet
Cadet
Posty: 12
Rejestracja: ndz 29 maja, 2011 16:31
Skąd jesteś: Bydgoszcz

Post autor: Gryfik »

O już mi coś zaświtało w głowie, pokombinowałem, niewiele to dało co prawda. Sprawa jednak nie za dużo ma wspólnego z fspassengers, więc nie zaśmiecam już dalej tematu.
Adam1394
Cadet
Cadet
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 kwie, 2011 14:17
Skąd jesteś: Szczecin

Post autor: Adam1394 »

Witam, mam FSX + Acceleration + FSpax (wszystko legal!), latam od około miesiąca (na razie na defaultowej Cessnie [mam dopiero licencję C1, bo kilka razy tuż przy lądowaniu gra wywalała]). Latam na razie na G1000 i autopilocie na GPS (takie dodatkowe pytanie od razu, można prosić o jakieś instrukcje czego, kiedy, na jakim samolocie i jak się uczyć?).

Niedawno mój kolega wygrał FSX + Acceleration w jakimś konkursie i zamierzamy pograć na multi [shared cockpit], a żeby nie robić pustych przebiegów to zamierzamy latać z FSpax (kolega na razie na demku) i tu mam kilka pytań:

1. Czy można jakoś „połączyć” nasz lot w FSpax, czy po prostu każdy ustawia lot do tego samego celu i lecimy jednym samolotem ale oddzielnie?
2. Wiem, że awarie z FSX a z FSpax to 2 różne rzeczy (tak pisało w manualu, ze FSpax nie będzie brał pod uwagę awarii włączonych z poziomu FSX'a), w takim razie jeżeli w czasie lotu z włączonym FSpax'em nastąpi awaria z poziomu właśnie FSpax to czy 2-gi pilot na swoim komputerze też ją będzie miał i czy będzie liczona w statystki lotu?
3. Czy można jakoś przekopiować/wyexportować ustawienia FSX'a i FSpax'a, tak aby mój kolega miał ustawiony realizm i zasady tak samo jak ja (żeby nie było sytuacji, że ja dostaję za coś karę/nagrodę a On nie)?
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

takie dodatkowe pytanie od razu, można prosić o jakieś instrukcje czego, kiedy, na jakim samolocie i jak się uczyć?
Latanie - Cessna, Cub
Latanie na większych i bardziej skomplikowanych maszynach - DC-3, Baron, King Air, Learjet.
Radionawigacja - Cessna, Baron, King Air.
i tak dalej...

Generalnie przechodzisz od małego do dużego, od jedno do wielo-silnikowego, od prostego do skomplikowanego. Polecam szkołę i misje w FSX.

Odpowiedzi na pytania:
1. Nie można połączyć - każdy z Was ma swojego Paxa i swoje statystyki.
2. Awaria po jednej stronie i brak podobnej po drugiej mogą wywołać różne dziwne efekty - wszystkie z cyklu psujących zabawę. Proponuję wyłączyć awarie w ogóle - częstotliwość tych paxowych jest znacznie większa niż rzeczywistych.
3. Możesz - ale czy nie prościej po prostu w rozmowie powiedzieć sobie jakie się ma ustawienia? Co do FSPaxa - wystarczy skopiować pliki konfiguracyjne. W FSX tego nie polecam bo pewnie macie różne komputery...

Wiem, że to psuje zabawę, ale z własnych doświadczeń polecał bym oddzielenie nauki, zabawy z FS Paxem i zabawy ze Shared Cockpit. FS nie lubi zbyt wielu połączeń, a łączenie nauki i Paxa kończy się zwykle źle dla nauki ;)
Adam1394
Cadet
Cadet
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 kwie, 2011 14:17
Skąd jesteś: Szczecin

Post autor: Adam1394 »

Czy można jakoś zmienić ilość pieniędzy?
Ustawiłem sobie 500 milionów i jest to jednak kapitał zbyt wielki.
Adam1394
Cadet
Cadet
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 kwie, 2011 14:17
Skąd jesteś: Szczecin

Post autor: Adam1394 »

Witam ponownie (wiem upierdliwy jestem).
Ostatnio w lotach dostaję taką o to karę:
Forgetting to set the proper flaps during take-off is an extremely dangerous fault and does not show proper piloting skills. (-300)
Samolot to Cessna 172.
Jak wczesniej udawało mi się wystartować bez tej kary a teraz się pokazuje (nie grzebałem w settings).
Startuję normalnie: rozpęd do 65-70, lekkie pociągnięcie do siebie, klapy ustawione na 10°, chowam je przed białą linią na prędkościomierzu (czyli przed 85kt, w okolicach 80).
Próbowałem starować z klapami na 20° i 30° i to samo.
Może za wcześnie/za późno je chowam?
Ostatnio zmieniony sob 09 lip, 2011 15:14 przez Adam1394, łącznie zmieniany 1 raz.
emils
Cadet
Cadet
Posty: 28
Rejestracja: pt 06 maja, 2011 16:57
Skąd jesteś: żyrardów

Post autor: emils »

Poczytaj w manualu dla tej cessny przy jakich prędkościach masz chować/wysuwać klapy.
Błąd to złe ustawienie klap. Nie orientuje się jakie powinno być przy starcie dla cessny, ale na pewno jest ono różne ze względu na ciężar samolotu.

10sek szukania w google:
"If the runway is short, consider using flaps for takeoff. Refer to the manual for short take-off procedure. Depending on the type of 172, 10-20 degrees of flaps should suffice. Climb at 65 KIAS to about 200 ft, then accelerate by lowering the nose to 73 KIAS and retract the flaps 10 degrees at a time."
Ostatnio zmieniony sob 09 lip, 2011 18:55 przez emils, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Druga rzecz, to fakt, że FSPass nie rozumie, że można wystartować bez klap i to nie będzie błędem w przypadku niektórych maszyn. Największym samolotem, który normalnie startuje bez klap jest rodzina Fokker 100 (oraz F70).
Wyłącz sobie w FSPass kary za klapy przy starcie.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Adam1394
Cadet
Cadet
Posty: 7
Rejestracja: sob 09 kwie, 2011 14:17
Skąd jesteś: Szczecin

Post autor: Adam1394 »

Poradziłem sobie, nie wiem jak ale nauczyłem się startować bez kary, dodatkowo miałem dzisiaj moją pierwszą sytuację awaryjną (a ustawiłem 1% szans na awarie) .

Lot Charles de Gaulle (Paryż) - Zurich, jedna opona pękła podczas lądowania ale udało mi się wylądować (+300).
emils
Cadet
Cadet
Posty: 28
Rejestracja: pt 06 maja, 2011 16:57
Skąd jesteś: żyrardów

Post autor: emils »

Mam pytanko-zaczął mi się wysypywać FSP podczas lotu (nagle pojawia się okienko z FSP z białym tłem, a po 2min lot jest odwołany).
W każdym razie chciałbym zrobić reinstalkę FSP, ale nie wiem czy nie uszkodzi mi to zapisów. Więc moje pytanie brzmi-gdzie zapisywane są wszelkie dane z FSP?
marcpro
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 189
Rejestracja: czw 18 paź, 2007 23:05
Skąd jesteś: EPSO

Post autor: marcpro »

Z tego co pamietam (nie mam teraz dostępu do FS'a), w folderze FS'a masz katalog Fspassengers, w nim Database (lub coś takiego) i tam masz dane o swoich lotach.
Pozdrawiam,
Marcin
FS 9,1; FSG 2005; GE Pro; UTE; FE; WPS; TPS; FSPax; FS Nav, RC4, Wilco Airbus vol1.
C2D 8500, GF 9800GTX+ 1GB, SB Audigy 2 ZS, 2GB RAM, XP Pro SP3.
emils
Cadet
Cadet
Posty: 28
Rejestracja: pt 06 maja, 2011 16:57
Skąd jesteś: żyrardów

Post autor: emils »

marcpro pisze:Z tego co pamietam (nie mam teraz dostępu do FS'a), w folderze FS'a masz katalog Fspassengers, w nim Database (lub coś takiego) i tam masz dane o swoich lotach.
Dokładnie tak. W folderze jest nawet plik "readme", w którym jest napisane iż ten folder zawiera wszystkie dane dotyczące naszej firmy.
Ostatnio zmieniony pn 18 lip, 2011 13:13 przez emils, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
kary
Cadet
Cadet
Posty: 34
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 17:04
Skąd jesteś: Poznań

Post autor: kary »

Witam

To moja mała próba za voice packiem dla FsPassangers. Nie jestem pilotem ani dźwiękowcem wiec wybaczcie jeśli coś jest nie profesjonalne.

Torrent do pobrania znajduje się TU
Sebol
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 151
Rejestracja: sob 25 lut, 2006 21:08
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: Sebol »

Czego to jest voice pack?

[Koniec wakacji, szyk zdania przerabia się już w podstawówce. - Rz]
Ostatnio zmieniony pn 12 wrz, 2011 20:50 przez Sebol, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam SEBOL
GG:7199365
Obrazek
Awatar użytkownika
kary
Cadet
Cadet
Posty: 34
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 17:04
Skąd jesteś: Poznań

Post autor: kary »

Chodzi Ci o to co zostało przetłumaczone czy jakich linii to voicepack?
Ostatnio zmieniony pn 12 wrz, 2011 20:51 przez kary, łącznie zmieniany 1 raz.
Sebol
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 151
Rejestracja: sob 25 lut, 2006 21:08
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: Sebol »

No jakich linii dotyczy, bo w programie to chyba nie ma co tłumaczyć.
Ostatnio zmieniony pn 12 wrz, 2011 20:51 przez Sebol, łącznie zmieniany 1 raz.
Pozdrawiam SEBOL
GG:7199365
Obrazek
Awatar użytkownika
kary
Cadet
Cadet
Posty: 34
Rejestracja: ndz 11 wrz, 2011 17:04
Skąd jesteś: Poznań

Post autor: kary »

Dla PLL LOT, a co do tłumaczenia to poza przetłumaczeniem standardowego voice packa, dodałem pliki komunikatów CoPilota potwierdzające polecenia "z palca".
man567
Cadet
Cadet
Posty: 41
Rejestracja: pt 20 sie, 2010 16:50
Skąd jesteś: Witaszyce

Post autor: man567 »

Czy w FS Passengers da usunąć całkowicie awarię, crash?
Od 2 tygodni co chcę wykonać lot mam awarię hydrauliki.
W programie prawdopodobieństwo awarii mam wyłączone, więc w awarii nie powinno być.

Serdecznie z góry dziękuje za pomoc.
Ostatnio zmieniony ndz 18 wrz, 2011 23:16 przez man567, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
oskar1994
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 84
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 16:25
Skąd jesteś: Gdynia

Post autor: oskar1994 »

Jeszcze zobacz w Menu FSX'a czy nie masz włączonych crash'ów.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

man567 pisze:Czy w FS Passengers da usunąć całkowicie awarię, crash?
Da się, przejrzyj: wątek/instrukcję żeby doczytać jaki plik (.cfg) i co w nim należy zmodyfikować.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
ODPOWIEDZ