Fs2crew - Pytania

Wszystko o płatnych sceneriach i innych dodatkach do FS'a. Z problemami technicznymi proszę do działu Problemy Techniczne-Scenerie lub Software.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Rafał
Cadet
Cadet
Posty: 22
Rejestracja: czw 05 sie, 2010 14:04
Skąd jesteś: Warszawa

Fs2crew - Pytania

Post autor: Rafał »

Słuchajcie, mam takie pytanie. Czy Fs2crew daje mi możliwość łączenia głosowego się z wieżą kontrolną czy tylko z "wirtualną załogą" i jaki sprzęt (hardware) jest mi do tego potrzebny (zwykłe słuchawki z mikrofonem czy coś więcej)?

Dzięki z góry

Rafał
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Chyba nie rozumiesz na jakiej zasadzie działa FS2Crew. On nie służy do komunikacji głosowej.
Za jego pomocą możesz zasymulować drugiego pilota, czy to za pomocą naciskania odpowiednich klawiszy (Button Control), czy też za pomocą Microsoftowego systemu rozpoznawania mowy (Voice Commander). W drugim przypadku system rozpoznania mowy rozpoznaje mówiony wyraz i przetwarza to na polecenie tekstowe, które jest realizowane przez FS2Crew.
Wymagania są podane na stronie produktu, do edycji Voice wystarczy dobry mikrofon.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
tomi5
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 114
Rejestracja: sob 16 lip, 2005 02:48
Skąd jesteś: Krotoszyn

Post autor: tomi5 »

Witam :-)

czy za każdym razem chcąc użyć fs2crew, muszę przełączać język wyświetlania w windows7 ultimate na angielski?
i5 9600 KF , MSI MPG Z 390 GAMING PRO CARBON, 32 GB RAM G-SKILL, SAPPHIRE RX 580 8 GB SE, SSD SAMSUNG 850 PRO, WIN 10 PRO 64 bit
ODPOWIEDZ