Aerosoft A320/321

Problemy techniczne (panele, dźwięki, malowania, itp.) związane z samolotami płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Sebo12
Cadet
Cadet
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 lip, 2016 20:08
Skąd jesteś: Rybnik

Aerosoft A320/321

Post autor: Sebo12 »

Witam,

Potrzebuję Waszej pomocy. Niestety po instalacji oryginalnego Airbusa nie działają mi niektóre animację w kokpicie, ster kierunku oraz przepustnica jest jakby zablokowana. Posiadam fsx deluxe. Szukałem na internecie rozwiązania problemu, natomiast nic nie znalazłem co pomogłoby mi w naprawieniu tego...
adiks7
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 178
Rejestracja: czw 04 lis, 2010 13:56
Skąd jesteś: Mińsk EPMM

Post autor: adiks7 »

Jak dobrze pamiętam, ale dawno nie używałem, co do steru kierunku musisz wyłączyć opcję autorudder. Co do przepustnic sprawdź czy dobrze osie przypisałeś.
Latam również wszelkimi modelami RC, od małych po te największe, a od niedawna jeszcze większymi tym razem już w kabinie
www.rcklub.jun.pl
Sebo12
Cadet
Cadet
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 lip, 2016 20:08
Skąd jesteś: Rybnik

Post autor: Sebo12 »

Niestety przepustnica, ster kierunku nie działają. Na moje nieszczęście nie posiadam joysticka... Pewnie pod klawiaturę ciężko skonfigurować Airbusa:( No i jeszcze te animację mi nie działają. Czy ktoś z Was miał takie problemy?

[ Dodano: Czw 14 Lip, 2016 19:55 ]
Przepustnica i ster kierunku działają (kupiłem joystick). Teraz zastanawiam się dlaczego niektóre animacje nie działają. Proszę o pomoc
adiks7
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 178
Rejestracja: czw 04 lis, 2010 13:56
Skąd jesteś: Mińsk EPMM

Post autor: adiks7 »

O jakich animacjach piszesz? Szczegóły proszę.
Latam również wszelkimi modelami RC, od małych po te największe, a od niedawna jeszcze większymi tym razem już w kabinie
www.rcklub.jun.pl
Sebo12
Cadet
Cadet
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 lip, 2016 20:08
Skąd jesteś: Rybnik

Post autor: Sebo12 »

Chodzi mi np o fotele, pomarańczowe ekrany słoneczne okna i wiele innych przycisków, przesyłam screeny. Jest jakiś program bez którego a320/321 nie będzie poprawnie działać?
Załączniki
2.jpg
2.jpg (176.96 KiB) Przejrzano 11212 razy
1.jpg
1.jpg (143.3 KiB) Przejrzano 11212 razy
adiks7
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 178
Rejestracja: czw 04 lis, 2010 13:56
Skąd jesteś: Mińsk EPMM

Post autor: adiks7 »

Bo te rzeczy nie są animowane, można otworzyć okno, ale zasłony już nie, w airbusie nie wszystkie przyciski działają, więc u Cibie wszystko w porządku.
Latam również wszelkimi modelami RC, od małych po te największe, a od niedawna jeszcze większymi tym razem już w kabinie
www.rcklub.jun.pl
Sebo12
Cadet
Cadet
Posty: 4
Rejestracja: wt 12 lip, 2016 20:08
Skąd jesteś: Rybnik

Post autor: Sebo12 »

adiks7- dzięki za pomoc:)
malin
Cadet
Cadet
Posty: 46
Rejestracja: ndz 04 gru, 2005 17:43
Skąd jesteś: EPBC

Post autor: malin »

W moim A321/320 przestała działać funkcja loadsheet. Po skonfigurowaniu paliwa, paxów itp w fuelplanerze, dane nie przechodzą do samolotu po uruchomieniu FSXa. Próba reinstalacji nie pomogła i oczywiście funkcja "autoload with aircraft" zaznaczona. Sprawdzałem też ustawienia w prawym FMC i wygląda, że wszystko powinno działać.

Może ktoś zna jakiś dodatkowy "myk", który może pomóc?
live to fly, fly to live, do or die
kopyrda
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 106
Rejestracja: czw 19 sty, 2012 13:33
Skąd jesteś: kraków

Problem z Airbusem a320/a321 Aerosoftu

Post autor: kopyrda »

Witam. Zakupiłem airbusa i mam z nim problemy.
Kiedy włącze podświetlanie instrumentów w kokpicie znika mi podłoga samolotu i widać ziemie ale dzieje się tak nie zawsze lecz czasami.
Drugi problem jest taki że czasami po starcie nagle kasuje się cały plan lotu i nagle znika , problem pojawia się także czasami.
Następny problem jest taki że podczas startu na ekranie PFD nie zawsze wyświetla się komunikat RWY (ponad uzbrojonym na niebiesko NAV)
Efekt jest taki że każdy lot to loteria. Raz jest wszystko ok a raz nie.
Czy wie ktoś z czego to może wynikać?

Pozdrawiam
kopyrda
ODPOWIEDZ