Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

Annotator

Problemy techniczne związane ze sceneriami (lotniska, mesh, landclass, tekstury) płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

krzyma81
Cadet
Cadet
Posty: 28
Rejestracja: pn 13 cze, 2011 12:58
Skąd jesteś: Puławy

Annotator

Post autor: krzyma81 »

Witam Wszystkich. Mam pytanie odnośnie tegoż programiku. Czy istnieje podobny program do Annotatora dzięki któremu można tworzyć autogen?

Pracuję obecnie nad scenerią Kozienic. Na pierwszym foto jest screen z Annotatora z uzupełnionym autogenem. Natomiast na drugim foto jest widok już spod FSX'a. W polach z czerwonym kolem widoczny jest brak autogenu. Czy ktoś mi może podpowiedzieć jak to naprawić?
Załączniki
druga focia
druga focia
2.jpg (163.08 KiB) Przejrzano 539 razy
pierwsza focia
pierwsza focia
1.jpg (201.65 KiB) Przejrzano 541 razy
Niebo jest naszym światem

ODPOWIEDZ