Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

Mapy VFR Polski

Jeśli przeczytałeś materiały ze Szkoły Aztec.pl, a nadal masz wątpliwości i pytania związane z nawigacją, ten dział jest dla Ciebie.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Awatar użytkownika
Adam_Max
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Skąd jesteś: Gliwice

Mapy VFR Polski

Post autor: Adam_Max »

W poszukiwaniu map do realnego latania trafiłem na skany starych polskich map które na pewno się komuś przydadzą.
Link do postu na forum wirtualnyaeroklub.fora.pl i do map
Pozdrawiam i życzę Wesołych Świąt wszystkim.

ciemny21
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Skąd jesteś: Gdańsk

Post autor: ciemny21 »

Mapa jest kapitalna! Najlepsza VFRka dla wielu pilotów : )
Marcin

Awatar użytkownika
Pershing
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Świebodzice

Post autor: Pershing »

Bardzo ładnie zrobiona mapa nie powiem, super jest, podziękował za pokazanie tego forum i info o mapach.

pozdrawiam
Hej.
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez Pershing, łącznie zmieniany 1 raz.

matx1234
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Skąd jesteś: Kraków

Post autor: matx1234 »

Jeśli by ktoś chciał, to mogę podesłać tą mapkę w wersji pdf dla drukarek a4 z marginesem 2cm (w skali). Na razie tylko południe.
AMD64 x2 5200+, 2GB DDR2, PowerColor HD4850 PCS+, Corsair 450W

ODPOWIEDZ