Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

D. Design Summer 2015 Screenshot Competition - głosowanie

Ogólna dyskusja na temat FS2002, FS2004, FSX.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Oddaję swój głos na:

Czas głosowania minął śr 30 wrz, 2015 20:46

Praca nr 1
3
8%
Praca nr 2
0
Brak głosów
Praca nr 3
0
Brak głosów
Praca nr 4
3
8%
Praca nr 5
1
3%
Praca nr 6
0
Brak głosów
Praca nr 7
2
5%
Praca nr 8
3
8%
Praca nr 9
1
3%
Praca nr 10
1
3%
Praca nr 11
5
13%
Praca nr 12
10
26%
Praca nr 13
1
3%
Praca nr 14
0
Brak głosów
Praca nr 15
0
Brak głosów
Praca nr 16
1
3%
Praca nr 17
2
5%
Praca nr 18
0
Brak głosów
Praca nr 19
4
11%
Praca nr 20
1
3%

Liczba głosów: 38

Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Skąd jesteś: EPPO

D. Design Summer 2015 Screenshot Competition - głosowanie

Post autor: konraf »

Szanowni Forumowicze,
zapraszamy Was serdecznie do głosowania w konkursie na najlepszy screenshot z symulatora lotu, przeprowadzany na czterech forach i opisany szczegółowo w wątkach na forach: Aztec.pl, Drzewiecki Design Forum, Lotnictwo.net.pl, PL-VACC.

W tym wątku umieszczamy listę prac nadesłanych na konkurs.
Numeracja na liście odpowiada kolejności nadsyłania prac.
Ankieta będzie ważna do dnia 30-tego września 2015 roku, do godziny 20:00Z (22:00 czasu polskiego), Po jej zakończeniu zostaną podliczone głosy ze wszystkich forów a wyniki zostaną umieszczone w nowym wątku.

Każdy użytkownik może oddać dwa głosy na dowolnie wybrane prace konkursowe.

Zapraszamy wszystkich do głosowania!

Praca nr 1
Obrazek
"Od czasu do czasu uwielbiam latać klasykami, a w szczególności TU154. Mój screen to pokazanie pewnego czasowego kontrastu stare vs nowe. Infrastruktura, a samolot połączenie epoki lat 80-tych z nowoczesnym portem lotniczym."

Praca nr 2
Obrazek
"Po ciężkim dniu pracy - gdy fotografujący Kapitan nie potrafi już złapać ostrości zdjęcia - nadal zachwyca dbałość o szczegóły. W takim momentach jak ten cieszę się, że wróciłem na wirtualne niebo."

Praca nr 3
Obrazek
Po ciężkim dniu pracy nadal zachwyca dbałość o szczegóły. W takim momentach jak ten cieszę się, że wróciłem na wirtualne niebo. - wersja artystyczna"

Praca nr 4
Obrazek
"Czwarta rotacja pilotów Wizzair dobiega końca, także podwozie jest, silniki są - lądować można. A jeszcze nie tak dawno można było na B6 zobaczyć kołujące samoloty."

Praca nr 5
Obrazek
"Kokpit Dasha tuż po rozpoczęciu pierwszych przygotowań do porannego lotu czarterowego z Lublina. Samolot wygląda na sprawny - 5x TAK."

Praca nr 6
Obrazek
"W chwilach wolnych od latania liniowego bardzo lubię wyskoczyć gdzieś Wilgą w malowaniu SP-ECN z Aeroklubu Białostockiego."

Praca nr 7
Obrazek
"Mimo, że wakacje się już kończą my dumnie odlatujemy w stronę słońca - nad chmurami zawsze świeci słońce."

Praca nr 8
Obrazek
"W trakcie rozbiegu Boeinga 777-300 /JA754A/ linii All Nippon Airways (ANA), w lewym silniku wybucha pożar.
Awaria ma miejsce przy prędkości 176 węzłów, tuż przed Vr, lecz niespełna 10 wezłów po przekroczeniu V1.
Na domiar złego, masa samolotu w momencie startu przewyższa maksymalną masę do lądowania o ponad 100 ton.
Start musi jednak być kontynuowany..."

Praca nr 9
Obrazek
"Już za kilka minut zakończy się załadunek Boeinga 777F, który odleci w swój kolejny rejs pokonując tysiące kilometrów i tym sprawiając, że kolejny raz ziemia stała się mniejsza..."

Praca nr 10
Obrazek
"Po kilku lotach za dnia nadszedł czas na kilkugodzinny odpoczynek dla turbopropa na rodzimym lotnisku."

Praca nr 11
Obrazek
"Kiedy myślę "polskie lotnictwo", myślę "LOT". LOT z kolei kojarzy mi się z pięknym Dreamlinerem w ich malowaniu. A cóż innego lepiej wyraża pasję latania, niż oderwanie się od ziemi tymże Boeingiem przy wschodzącym słońcu."

Praca nr 12
Obrazek
"Może kiedyś w przyszłości taki zawita na Okęciu na stałe nie tylko z chorymi na pokładzie."

Praca nr 13
Obrazek
"Po lądowaniu na EPWR, lotnisku w mieście które bardzo lubię odwiedzać w rzeczywistości (choć nigdy na lotnisku w rzeczywistości nie byłem...). Samolotem, którym bardzo lubię latać."

Praca nr 14
Obrazek
"Wczesne godziny, Gdańsk się budzi... a my lecimy do Amsterdamu."

Praca nr 15
Obrazek
"Chciałem przedstawić, że nie potrzeba mocnego komputera, aby móc symulować latanie. Zawsze możemy się również pobawić ustawieniami FS'a ;)"

Praca nr 16
Obrazek
"Polskie lotnictwo to nie tylko przewoźnicy regularni, lecz także czarterowi."

Praca nr 17
Obrazek
"Widok zapierający dech w piersiach w ulubionym Q400."

Praca nr 18
Obrazek
"To już ostatni taki widok dzisiejszego dnia."

Praca nr 19
Obrazek
"Nie ma to jak piękna sceneria + piękny samolot i wieczorny locik Wizzem ;)"

Praca nr 20
Obrazek
"Latać, latać, latać jak najwięcej, dla tak pięknych chwil, latanie to nasza pasja"
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Witajcie!
Pragnę przypomnieć, iż dzisiaj jest ostatni dzień głosowania. Co prawda wygląda na to że macie już swoich faworytów, ale gwoli przypomnienia - każdy może zagłosować na każdym z for, gdzie prowadzony jest konkurs, w tym autorzy prac. Piszę o tym dlatego, że są przypadki z zerową ilością głosów dla danej pracy, a więc nawet ich autorzy na nie nie zagłosowali. :wink: Poza tym głosować można na więcej niż jedną pracę.

Ankiety będą otwarte do około 1930Z (21:30 czasu polskiego) a wyniki najprawdopodobniej opublikujemy już jutro.

Przypominam jeszcze, iż zajęte miejsce nie decyduje o nagrodach a o kolejności ich wyboru. Po ogłoszeniu wyników proszę zatem o szybki kontakt z nami w celu wskazania nagrody, którą się wybiera.

Co prawda to ostatni dzień głosowania ale wszystko jeszcze może się zmienić. Powodzenia!
Obrazek
Zablokowany