Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

ORBX problemy

Problemy techniczne związane z programami do FS, sterownikami, ruchem AI, modyfikacjami plików konfiguracyjnych, optymalizacją FS'a.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Art.Jan
Cadet
Cadet
Posty: 30
Rejestracja: wt 01 lut, 2011 14:13
Skąd jesteś: EPKK

ORBX problemy

Post autor: Art.Jan »

Witam
p3d v 2.5
Po zainstalowaniu i próbie włączenia ORBX OpenLC pojawia się komunikat, że instalator nie może znaleźć pliku terrain.cfg. Można dać kontynuuj ale nie mam wtedy pewności czy wszystko się dobrze instaluje. Jakieś pomysły jak to rozwiązać ?

ODPOWIEDZ