Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

[Inne] Problem z Active Sky X

Problemy techniczne związane z programami do FS, sterownikami, ruchem AI, modyfikacjami plików konfiguracyjnych, optymalizacją FS'a.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

kristoff1980
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Warszawa

[Inne] Problem z Active Sky X

Post autor: kristoff1980 »

Witam wszystkich.
Z góry przepraszam, jeśli podobny problem z Active Sky był już poruszany. Ja sam osobiście nie odnalazłem czegoś, co mogłoby mi pomóc w naprawię tego błędu.

Kilka dni temu robiłem reinstalkę systemu. Większość rzeczy już po instalowałem i wszystko prawidłowo działa. Zainstalowałem Active Sky X i przy każdym uruchomieniu wyskakuje błąd o tytule "No connection". Ogólna jego treść dotyczy możliwości zablokowania połączenia przez zaporę systemu lub program antywirusowy.

Grzebiąc na różnych forach oraz w Google próbowałem wielu rzeczy. Całkowicie wyłączyłem program antywirusowy. Całkowicie wyłączyłem zaporę firewall. Dodałem program do wyjątków. Mimo tego nadal nie działa.

Czy ktoś jest mi w stanie pomóc? Zastanawiam się nad ustawieniami modemu. Mam Liveboxa w Orange. Niestety nie znam numerów IP i portów by móc cokolwiek ustawić.

Z góry dziękuję za pomoc oraz odpowiedzi.
Jeśli raz posmakowałeś latania, będziesz już zawsze chodził z oczami utkwionymi w niebo; bo tam byłeś i zawsze będziesz chciał tam wrócić
~Leonardo da Vinci

ODPOWIEDZ