Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

[FSX] Aktywny pas 15 na EPWA

Problemy techniczne związane ze sceneriami (lotniska, mesh, landclass, tekstury) płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

lotek
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: EPLL

[FSX] Aktywny pas 15 na EPWA

Post autor: lotek »

Witam,
Czy potrafiłby ktoś stworzyć plik AFCAD, w którym (w defaultowym ATC) będzie możliwość startu z pasa 15? Dotąd jest on zupełnie ignorowany przy różnych sceneriach EPWA, a na plikach AFCAD niestety się nie znam.

ODPOWIEDZ