Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

[FSX] Nie działające podwozie

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

damianosk
Cadet
Cadet
Posty: 6
Rejestracja: śr 23 sty, 2013 12:09
Skąd jesteś: Warszawa

[FSX] Nie działające podwozie

Post autor: damianosk »

Cześć,
od jakiegoś czasu mam problem z podwoziem w 737 default. Na początku wszystko jest ok, zaraz po schowaniu podwozia nie chce wysunąć się ponownie (nie pala się żadne lampki), podwozie wysuwa się tylko przy podejściu do lądowania, ale czerwone diody nie gasną, a po wylądowaniu nie ma możliwości odprowadzenia samolotu pod bramkę (samolot nie reaguje na skręt- jedynie może jechać prosto). Miał może ktoś podobny problem, albo wie gdzie mogę szukać rozwiązania tego problemu? Będę bardzo wdzięczny.

ODPOWIEDZ