Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

[FSX] Problem z budynkami na EPOK

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Awatar użytkownika
Jasiu
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Skąd jesteś: EPMB

[FSX] Problem z budynkami na EPOK

Post autor: Jasiu »

Witam.Mam problem w scenerii EPOK oczywiście płatnej,gdy ja zainstaluje mam kilka budynków w powietrzu jeżeli ja odinstaluje to problem znika mógłby mi ktoś pomóc.Dodatki które mam zainstalowane:
ORBX FTX Global Base Pack
FTX Global Vector
FTX Global openLC Europe.
Wszystkie scenerie dla polski od Drzewieckiego oraz EPWA i Warszawa City.
Tutaj przedstawiam mój problem na EPOK Obrazek
Można to jakoś naprawić,usunąć.

Problem rozwiązany przez autora scenery EPOK brakujący wpis w głównym folderze FSX Addon Scenery/APRON77_EPOK/scenery/.Jeżeli ktoś będzie miał problem proszę pisać na pw plik podeślę.
Aviateam.pl

ODPOWIEDZ