Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

[FSX] DD EPWA X

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Kamins
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Warszawa

[FSX] DD EPWA X

Post autor: Kamins »

Cześć.
Ostatnio kupiłem dodatek do FSX Drzewiecki Design UUEE Moscow Sheremetyevo X. Po zainstalowani wszystko wyglądało wspaniale tak jak większość produktów od DD poza Warszawą.Po przejściu do EPWA X od DD okazało się że nie ma rękawów. No i się zaczęło. Jak były w EPWA to nie było UUEE i odwrotnie, oczywiście po reinstalacji. Czy ktoś może mi pomóc ? O co chodzi z tym SODE?
Kamins

Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Poleciłbym Ci forum producenta - http://drzewiecki-design.net/forum/viewforum.php?f=23
Zerknij tam, może znajdziesz rozwiązanie Twojego problemu a jak nie, to zawsze możesz tam zapytać.
Podejrzewam, że coś jest nie tak z SODE. To taki dodatek, za pomocą którego można sterować wyświetlaniem obiektów w scenerii, m.in. rękawami.

Być może wystarczy ściągnąć najnowszą wersję, ale pewności nie mam. Spróbować można - http://sode.12bpilot.ch/
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG Z390 TOMAHAWK, i5 9600K, 2x16GB dual, GTX1080, W10, P3D 4.5

Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Cześć.
Prawdopodobnie UUEE masz w najnowszej a EPWA nie w najnowszej (lub odwrotnie). Ściągnij najnowsze wersje obu produktów i najnowszą wersję SODE i będzie wszystko ok. :)
Obrazek

ZicoPL
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Strzelno

Post autor: ZicoPL »

Witam serdecznie,
Mój problem również dotyczy dodatków DD. Mianowicie mam problem z ich instalacją, nie wiadomo dla czego instalator który nie ma możliwości zmiany ścieżki docelowej instalacji przyjął sobie, iż FSX (edycja steam) jest zainstalowany na dysku D którego nawet nie mam :D Orientujecie się może skąd instalator pobiera informacje o lokalizacji folderu FSX? Będę wdzięczny za pomoc. Poniżej screen obrazujący sytuacje.
Obrazek
Obrazek

ODPOWIEDZ