Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

control panel w FTX Global Vector

Problemy techniczne związane ze sceneriami (lotniska, mesh, landclass, tekstury) płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

malin
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: EPBC

control panel w FTX Global Vector

Post autor: malin »

Po zainstalowaniu ORBX Global Vector, na lotnisku ORBX YMML Melbourne oraz na PHOG na Hawajach na pasie startowym pojawiły się górki. W programie FTX Central nie pojawia się menu "control panel", co nie pozwala wyeliminować błędów na lotnisku YMML. Reinstalacja Vectora pomogła na lotnisku PHOG. Posiadam też dodatek FTX Global Base, Australię i kilka innych dodatków od ORBX i działają one prawidłowo. Symulator FSX:SE. Przy kolejnej instalacji pojawił się komunikat ze zdjęcia.
live to fly, fly to live, do or die

ODPOWIEDZ