Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

Dodatek A320/A321 Aerosoft - brak ECAM i checklist 2 MCDU

Problemy techniczne (panele, dźwięki, malowania, itp.) związane z samolotami płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

maciej_357
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Google

Dodatek A320/A321 Aerosoft - brak ECAM i checklist 2 MCDU

Post autor: maciej_357 »

Witam,
posiadam wersje simulator steam edition oraz dodatek A320/A321 Aerosoft. Wystepuje problem następujący: w kokpicie ECAM jest czarny (nieaktywny) nic nie da rady zrobić pokrętłami, nie reaguje na żadną konfiguracje, a dwa nie mam aktywnej opcji 2 MCDU checklisty i ect. Prawdopodobnie brakuje jakiegoś pliku ... Ponieważ, musiałem usunąć simulator całkowicie i zrobiłem to dosłownie, by móc na nowo go zainstalować, a wszystko przez to iż, podczas lotu samolot miewał zachowania trzęsienia się, przez co zbaczał z kursu i niekiedy kończyło się rozbiciem samolotu. Wyglądało to na gigantyczne turbulencje, lecz to nie było to, no i gdy załączałem opcje z górnej paska "hide bar" simulator rate => x4 i powyżej tej wartośc samolot zaczynał się trząść i wariował. Po włączenia rate "normal" samolot ustawał, ale znajdował się już na innej wysokości, na innym kursie. Pogoda była ustawiona na "Fair" standardowa bez żadnych utrudnień w powietrzu. Zdażało się czesto, iż lecąc na górami samolot trząsł się, starał w pore zmniejszyć dodatkowo predkość np. z 280 kts na 240 kts ... czasem pomagało to ustawienie a niekiedy nie. Sprawdziłem pliki źrodłowe w steam i okazuje się, że są zgodne.

Czy ktoś ma jakiś pomysł jak uaktywnić ECAM oraz checklistę 2 MCDU oraz co mogło spowodować takie trzęsienie się samolotu ?

Grafikę na zewnatrz samolotu ustawiałem na LOW, natomiast cockpit na high. Win 10, ASUS X550 C. Gra zainstalowana jest na dysku nie systemowym.

[ Dodano: Wto 15 Maj, 2018 15:02 ]
Czy jest ktoś kto mógłby spróbować pomóc, męcze się już od miesiąca z tym problemem i nie mogę nic zrobić z tym fantem. Cały czas mam czarny ECAM a checklista jest nieaktywna.
Załączniki
1.JPG
1.JPG (58.21 KiB) Przejrzano 526 razy
Fot 2
Fot 2
Przechwytywanie.JPG (27.44 KiB) Przejrzano 541 razy

ODPOWIEDZ