Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

Usuwanie nieaktywnych kont

Dział zawiera Regulamin forum obowiązujący użytkowników forum Aztec.pl oraz inne ważne informacje dla użytkowników forum. Tu prosimy zgłaszać problemy z działaniem forum, uwagi, sugestie.

Moderatorzy: PZL Belfegor, konraf, RzEmYk

Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Skąd jesteś: EPPO

Usuwanie nieaktywnych kont

Post autor: konraf »

Drodzy forumowicze

Jesli przytrafi sie wam sytuacja, ze wasze konto zostanie skasowane, proszę, nie piszcie do mnie z pretensjami, czy prośbami o wyjaśnienie.
Na forum obowiązuje regulamin, ktory akurat w kwestii kont nieaktywnych nie jest egzekwowany z całą stanowczoscią.
Tak wiec, jesli ktoś zakłada sobie konto, potem odwiedza forum (odwiedza z logowaniem) 1-2 razy, następnie przez 5 miesięcy (w praktyce 6 m-cy) na forum sie nie loguje, konto jest kasowane. Jesli ktoś chce sobie tylko od czasu do czasu poczytac forum, nie musi sie rejestrowac.
To samo dotyczy założonych i aktywowanych kont, na ktore nikt sie ani razu nie zalogował.
Takie są zasady.

Pozdrawiam
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta

Zablokowany