Strona 1 z 1

[FS2004] Widok z wieży

: pn 27 sie, 2007 23:33
autor: mlody431
Mam takie pytanie, może trochę dziwne, ale czy istnieje program do FS2004, który umożliwia znaleźć się w wieży i poprostu poobserwować co dzieje się na lotnisku :) Już czytałem coś na ten temat, ale nie bardzo wiem, czy jest taki program do FS2004?

edit: Zapomniałem dodać, że chodzi o latanie offline

: pn 27 sie, 2007 23:53
autor: kubahh
Popatrz tu, może coś pomoże
viewtopic.php?t=6436&highlight=widok++wie%BFy

: pn 27 sie, 2007 23:55
autor: mlody431
Pytanie, tylko jak włączyć taki widok?

: wt 28 sie, 2007 00:10
autor: kubahh
W FS9 bez żadnego dodatku nie włączysz takiego widoku. Active Camera da fajne rozwiązanie, ale nie takie jak na screenie.

: wt 28 sie, 2007 00:14
autor: mlody431
Ok, dzięki spróbuje. Nie no aż tak jak na screenie to się niespodziewam ;)

edit: wgrałem demo Activ Camera 2004 i mam problem, ponieważ mam widok z wieży taki jak i bez programu. Mogę go dowolnie przyblizać i oddalać, ale obracać już nie. Co mam zrobić?

: wt 28 sie, 2007 01:01
autor: kubahh
Active Camera jest dość skomplikowany w obsłudze. Jeżeli Ci tak bardzo na tym zależy, to poczytaj dobrze instrukcje. W jakimś rosyjskim programie typu Active Camera demo działoło tylko w obrębie lotnisko Shermetievo w Moskiwe, z AC jest pewnie podobnie tylko w innym mieście (bodajże Seatle)

: wt 28 sie, 2007 10:32
autor: RzEmYk
Ludzie, Active Camera nie jest trudna w obsłudze, wystarczy przeczytać manual!

Przyda się też to, umiejscowi widok z wieży w odpowiednim miejscu.

: wt 28 sie, 2007 12:26
autor: PZL Belfegor
W jakimś rosyjskim programie typu Active Camera demo działoło tylko w obrębie lotnisko Shermetievo w Moskiwe, z AC jest pewnie podobnie tylko w innym mieście (bodajże Seatle)
Walk&Follow. Oczywiście nie każde, a raczej bardzo niewiele lotnisk ma szczegółowo oddane wnętrze wieży. Widok na screenie w podlinkowanym wątku, to opcja dostępna tylko w FSX Deluxe. W FS9 możesz pobawić się na przykład tym.