Cześć
Z przyczyn ode mnie niezależnych, musiałem pożegnać się z forum opartym o phpBB by Przemo (które nie jest już od dawna rozwijane i aktualizowane). Dokonałem więc migracji na zwykłe phpBB 3. Migracja taka niesie za sobą spore ryzyko (utrata postów, utrata użytkowników, uszkodzenie bazy danych itp.. Na szczęście udało mi się uniknąć tych problemów.

Pozostał tylko jeden problem, a mianowicie Wasze hasła. W phpBB by Przemo hasła te były inaczej kodowane, niż są w phpBB 3. Dlatego też Wasze hasła nie działają. Proszę więc podczas logowania o skorzystanie z opcji "Zapomniałem hasła". Otrzymacie wówczas w mailu instrukcje resetu hasła. W razie problemów, proszę o kontakt ze mną pod adresem konraf@aztec.pl

Dobry czy zły Ryanair?

Wydarzenia, spotkania, imprezy, szkolenia.

Moderator: PZL Belfegor

Awatar użytkownika
Shifti
Cadet
Cadet
Skąd jesteś: Poznań

Dobry czy zły Ryanair?

Post autor: Shifti »

Witam. Wpisałem w aztecową szukajke Ryanair i nic podobnego nie wybiło więc...
Konkretnie mam na myśli podróżowanie w/w liniami lotniczymi.
Spotkałem się z wieloma wypowiedziami na ten temat i niestety 2/3 z nich były negatywne.
Oczywiście mogą się czuć urażone osoby, nie mające w sobie nic z "kultury latania", które wchodzą pijane na pokład, sięgają zaraz po touchdownie po bagaż, czy wyżywające się na stewkach, ponieważ za wodę trzeba zapłacić i to sporo (w końcu to tanie linie). Przykładów jest więcej i nie ma się co dalej w nie zagłębiać, bo trzeba by założyć nowy wątek.
Sam dzięki nim zwiedziłem pół europy i nie mam, żadnych zastrzeżeń co do obsługi, komfortu czy czegokolwiek.... Zawsze na czas i na dodatek w nowym 738.

Jakie są wasze odczucia? Czy Ryanair to coś więcej niż linie lotnicze czy badziewna linia dla mas? Liczę na dyskusję :D Pozdrawiam!

Awatar użytkownika
Ivoo
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: Ivoo »

Ja kiedyś latałem Ryanair z EPGD do ESKN i muszę powiedzieć że cienko bardzo cienko :/ Raz miałem nawet taki przypadek to było dokładnie 4 lata temu miałem booking z ESKN - EPGD powrót wszystko wydrukowane pięknie przyleciałem do Polski urlop odbębniłem znajomy zawiózł mnie na lotnisko bo trzeba mi wracać a tu co. Babeczka sprawdza dokumenty numer bookingu i mówi że samolot poleciał 2 dni temu :shock: :shock: i rozmawiaj z nimi w końcu olałem ich pojechałem na prom i skończyła się moja przygoda z Ryanair.

Pozdrawiam
"Prędzej złodziej przyzna się, że ukradł, niż profesor, że głupstwo powiedział."

Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG Z390 TOMAHAWK, i5 9600K, 2x16GB dual, GTX1080, W10, P3D 4.5

ODPOWIEDZ