Ultimate Terrain X dla FSX Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
16.02.2008.

 Wreszcie ukazał się długo oczekiwany pakiet Ultimate Terrain X Europe dla FSX, wydany przez Flight One Software. UT X to pakiet dodający do świata FSX dokładnie oddane (w kwestii wyglądu i położenia) drogi (w przypadku większych magistral dodano ruch pojazdów), mosty, linie kolejowe, linie brzegowe. Poza tym pakiet oferuje doskonale wykonane oświetlenie nocne (dotyczy to m. in. miast, dróg, itp.).
Pakiet pokrywa swoim zasięgiem Europę, a dokładniej takie kraje jak: Austria, Belgia, Czechy, Dania, Finlandia, Francja, Niemcy, Grecja, Wegry, Irlandia, Włochy, Luksemburg, Holandia, Norwegia, Polska, Portugalia, Słowacja, Hiszpania, Szwecja, Szwajcaria, Wielka Brytania, San Marino. Dodatek wyceniono na około 35 USD. Biorąc pod uwagę obecny kurs dolara, cena nie wydaje się być wygórowana, tym bardziej, że z oficjalnych opisów wynika, iż produkt jest lepszy, niż jego wersja dla FS2004, a ta była doskonała i była jednym z tych dodatków, które trzeba mieć. Więcej informacji znaleźć można tutaj .

 

SquawkBox 4 ? Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
13.02.2008.

Czyżby w końcu coś drgnęło w kwestii nowej wersji SquawkBox? Wygląda na to, że tak. 5 lutego bieżącego roku na stronie internetowej SB pojawiła się informacja, iż gotowa jest wersja beta, już testowana. Testy wyglądają ponoć obiecująco, a gdy się skończą, SB 4 ma zostać przekazany władzom VATSIM do zatwierdzenia i akceptacji. Cóż, informacje o niemal gotowych wersjach beta pojawiały się już kilka razy. Pozostaje mieć nadzieję, iż tym razem program faktycznie jest bliski wydania i śledzić informacje pojawiające się tutaj .

 
Patch dla Warsaw Photo Scenery Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
02.02.2008.

Firma Simdesign wydała patch'a do scenerii Warsaw Photo Scenery. Łatka oznaczona numerem 1.02 poprawia błędy z wyświetlaniem niektórych obiektów w FSX, jakie pojawiają się po aplikacji Service Pack 2 do FSX. Załączono dodatkowo skorygowany mesh. Poprawka "waży" około 760kb i do ściągnięcia jest z tego adresu .

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.