Nowa sceneria Malty Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
31.03.2008.

Od niemal 3 lat dostępna jest darmowa sceneria lotniska LMML (Malta International), stworzona przez Daniela Chircop. Jest to darmowa alternatywa dla płatnej scenerii Islands of Malta Aerosoftu. Dzisiaj sceneria Aerosoft doczekała się konkurencji...ze strony produktu Daniela Chircop. Tak, tak. Daniel Chircop wydał bowiem nową wersję swojej scenerii (wersja 2), tym razem czyniąc z niej produkt płatny. O projekcie poczytać możecie tutaj . Samą scenerię - na razie przeznaczoną tylko dla FS2004 - kupić można np. tutaj (cena jest stosunkowo przystępna). Wersja dla FSX pojawić się ma w późniejszym terminie.

 

Avsim zrecenzował CS C130-X Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
30.03.2008.

Na łamach serwisu Avsim.com ukazała się obszerna recenzja samolotu C-130-X, wydanego przez CaptainSim i przeznaczonego dla FSX. Materiał dostępny pod tym linkiem . O ile sam produkt (mowa tu o Base pack oraz Expansion Pack I) oceniony został dość dobrze (pomijając fakt, że samolot został wydany z poważnym błędem, powodującym bardzo częste "wysypywanie" się samolotu i całego FSX, a na poprawkę firma CaptainSim kazała klientom czekać ponad 3 miesiące, co przy tak kosztownym produkcie, jest nie do przyjęcia), o tyle sama obsluga klienta, jaką oferuje CaptainSim (np. w kwestii wsparcia technicznego) została oceniona bardzo negatywnie.

 
Aerosoft Twin Otter dla FSX Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
04.03.2008.

Jakiś czas temu swoją premierę miał samolot TwinOtter (wydany przez Aerosoft), przeznaczony dla FSX. Dodatek wziął na "warsztat" serwis FlightSim.com, publikując recenzję tego samolotu. Z materiałem zapoznać się można pod tym adresem .

 
SceneryTech Landclass (recenzja) Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
03.03.2008.

Zaczyna pojawiać się coraz więcej "globalnych" dodatków do FSX. Globalnych, czyli takich, które obejmują swoim zasięgiem cały świat, tudzież pojedyńczy kontynent. Jednym z takich dodatków jest landclass SceneryTech. Na łamach serwisu Avsim.com ukazała się właśnie recenzja tego dodatku. Opisano SceneryTech Landclass Europe & Asia. Materiał dostępny jest tutaj . Dodatek ten polecałem na naszym forum , jako jeden z ciekawszych dodatków do FSX (ciekawszych, aczkolwiek mających konkurencję).

 
Level-D 767 SP2a dla FSX Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
03.03.2008.

Ukazał się kolejny Service Pack do samolotu Level-D Boeing 767 firmy Level-D. Łatka oznaczona numerem 2a przeznaczona jest dla FSX. Do instalacji poprawki zalecane jest posiadanie (zainstalowanej) łatki SP1. Ponadto posiadacze Service Pack 2 powinni ściągnąć i zainstalować najnowszą łatkę (SP 2a, zastępującą poprawkę 2). Plik do ściągnięcia z tego adresu .

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.