Nowe recenzje na Avsim.com Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
21.10.2008.

Serwis Avsim.com uraczył nas ostatnio nowymi recenzjami samolotów. Pierwszy materiał - dostępny pod tym linkiem - dotyczy samolotu Flight1/Digital Aviation Fokker 70/100. Produkt przeznaczony jest dla FS2004/FSX.
Drugim zrecenzowanym samolotem jest mniejsza maszyna, samolot Cessna U206G Stationair, wydany przez grupę Carenado. Samolot przeznaczony jest tylko dla FSX. Po pojawieniu się FSX, grupa Carenado wydała łatki, pozwalające uruchamiać w FSX samoloty przeznaczone dla FS2004 (dotyczyło to również Cessna U206G). Obecnie firma nie wydaje już nowych samolotów dla FS2004, a sukcesywnie wydaje nowe wersje samolotów pod FSX. Takim właśnie samolotem jest Cessna U206G. To samolot zrobiony specjalnie na potrzeby FSX. Z recenzją zapoznać możecie się odwiedzając ten link .

 

Sim-Wings Madrid Barajas X Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
17.10.2008.

 Grupa Aerosoft wydała dzisiaj scenerię lotniska Madrid Barajas, stworzoną przez Sim-Wings. Sceneria zawiera aktualny układ lotniska (z dwoma równoległymi pasami 15L/33R, 18L/36R oraz terminalem T4). O reszcie cech w zasadzie nie ma co pisać, gdyż obecnie takie "urozmaicenia" jak wysokiej jakości tekstury dzienne i nocne, system dokowania, fotograficznej jakości tekstury terenu, dokładne oznakowanie dróg kołowania, kompatybilność z programem AES, to w zasadzie standard. Dodatek przeznaczony jest dla FSX. Nabywcy poprzedniej wersji scenerii (wersja 2008 dla FS9) otrzymują za darmo zmodyfikowaną, nową wersję pod FS2004. Więcej o scenerii przeczytać można tutaj .

 
PMDG MD-11 wydany Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
14.10.2008.

Dzisiaj swoją premierę ma długo oczekiwany dodatek, samolot MD-11, wydany przez grupę PMDG. Prace nad samolotem trwały niemal 4 lata i wielu już wątpiło, czy samolot zostanie wydany.
Od dzisiaj kupić można wersję dla FSX (za 59,99 Euro) oraz wersje FSX/2004 Combo (za 88,99 Euro). W tym drugim przypadku zaznaczyć należy, że wersja dla FS2004 pojawi sie później (zapowiadana jest na koniec roku 2008). Na dzień dzisiejszy więc obie wersje niczym się nie różnią. Kupując wersję Combo robimy niejako płatność z góry za wersję pod FS2004.
Cena wersji przeznaczonej tylko dla FS2004 nie została podana. Na chwilę obecną o samolocie nie mogę napisać nic więcej. Pozostaje czekać na opinie pierwszych klientów. Z pełną specyfikacją dodatku zapoznać się można tutaj .

 
Rozszerzenie VFR Balice Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
08.10.2008.

 Swego czasu zawiązana została grupa Spectatex, która tworzyła scenerię/projekt VFR Małopolska. Efektem prac była sceneria VFR Balice. Dodatek ten można ściągnąć z Avsim.com (plik vfrbalice.zip). Grupa niestety została rozwiązana i na jakiś czas projekt upadł. Na szczęście jeden z autorów projektu podjął się dalszej pracy nad dodatkiem, czego efektem jest wydanie rozszerzenia do VFR Balice.
Owo rozszerzenie nosi nazwę VFR Balice Extension I i zawiera takie obiekty jak: Zamek w Pieskowej Skale, Skałki, ruiny Zamku w Ojcowie, ruiny Zamku Tenczyn w Rudnej, Zespół Klasztorny na Bielanach Krakowskich, kompleks Kopca Kościuszki, zespoł klasztorny w Tyncu. Dodatek znaleźć można na łamach serwisu Avsim.com (nazwa pliku vfr_balice_ext.i.zip). Jak sama nazwa wskazuje, jest to rozszerzenie do VFR Balice. Pakiet działa samodzielnie ale najlepszy efekt uzyskuje się poprzez zainstalowanie obu dodatków. Zamieszczam kilka screenów prezentujących obiekty zawarte w dodatku. Zdjęcie 1 / Zdjecie 2 / Zdjęcie 3 / Zdjęcie 4 / Zdjęcie 5 / Zdjęcie 6 / Zdjęcie 7 / Zdjęcie 8 / Zdjęcie 9 / Zdjęcie 10 / Zdjęcie 11 .

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.