Switzerland Professional X Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
17.11.2008.

Serwis Avsim.com opublikował recenzję chyba najdroższego dodatku do FSX/FS9, jakim jest sceneria Szwajcarii. Mowa o Switzerland Professional X. Sceneria wykonana jest genialnie, to fakt. Niestety cena jest powalająca i wynosi około 129 Euro. Z recenzją zapoznać się można tutaj . Ewentualnego zakupu dokonać można na stronie Aerosoft.

 

Mega Airport Stockholm Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
14.11.2008.

 Firma Aerosoft wydała kolejną scenerię z serii Mega Airport. Tym razem (może na szczęście) nie jest to kolejna sceneria lotniska w Niemczech ale sceneria lotniska w Szwecji. Mowa o dodatku Mega Airport Stockholm Arlanda ESSA. Dodatek przeznaczony jest dla FS2004 oraz FSX. Wydawcą jest rzecz jasna Aerosoft ale twórcami scenerii sa ludzie z grupy Design Team "Dream Factory Studio". Więcej o produkcie przeczytać można tutaj .

 
Recenzja Captain Sim B757 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
04.11.2008.

Serwis "Screenshotartis", o którym swego czasu wposminałem na Aztec.pl opublikował dzisiaj bardzo obszerną recenzję samolotu CaptainSim Boeing 757 (wersję dla FSX). Materiał przeczytać można tutaj . Ogólnie samolot wypadł dobrze, acz jako jedną z poważnych bolączek wymieniono duży wpływ samolotu na płynność symulacji (trzeba posiadać mocną maszynę, żeby ilość klatek nie spadła poniżej akceptowalnego poziomu).

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.