Sceneria EPPO 2009 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
31.01.2009.

 Swoją premierę ma dzisiaj nowa sceneria lotniska Poznań Ławica EPPO. Autorem tej darmowej scenerii jest Mateusz Stabryla (MK Studios). Jak przystało na tego typu produkt, sceneria posiada foto tekstury Poznania (wszystkie pory roku plus tekstury nocne), autogen okolic lotniska, wysokiej jakości tekstury lotniska. Na dzień dzisiejszy sceneria przeznaczona jest tylko do FS2002/2004. Wersja scenerii dla FSX jest na końcowym etapie prac. EPPO 2009 pobrać można tutaj  (uwaga na dodatkowy plik: afcad fix).

 

Czyżby koniec serii FS? Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
27.01.2009.

 Od kilku dni zalewa nas fala komentarzy związanych ze zwolnieniem przez Microsoft zespołu odpowiedzialnego za projektowanie serii FS, czyli tzw. grupy Aces Team. Cóż, jest to fakt. Co dalej z serią FS? Tego zapewne nie wie nikt (może poza ścisłym kierownictwem MS). Wczoraj przeczytałem tą informację . Teoretycznie jest podane, że będzie wsparcie techniczne, że marka nie zginie. Może jestem lekko cyniczny ale śmieszy mnie zdanie na samym końcu oświadczenia, podanego w linku powyżej. Grupa dziękuje za zrozumienie ich decyzji? Dziękuje użytkownikom za wsparcie? Osobiście decyzji o likwidacji Aces Team nie rozumiem. FS - z tego co wiem - nie był produktem przynoszącym straty. Jeśli chodzi o wsparcie, to o czym Aces Team myślał, wypuszczając na rynek pierwotną wersję FSX? Produkt wg wielu uważany za niedopracowany i wypuszczony zdecydowanie za szybko. Podzielam ten pogląd. Owszem, pojawił się SP1 i potem SP2...ale to, co te "łatki" naprawiały, nie powinno w finalnym produckie wystąpić. Reasumując uważam, że kolejny FS pojawi się wcześniej, czy później (raczej później). Może to i dobrze. W FSX drzemie spory potencjał, który według mnie starczy jeszcze na ładnych kilka lat.

 
Poradnik do samolotu LevelD B767 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
25.01.2009.

 Dzisiaj mamy dla Was niespodziankę. Otóż dział Szkoła wzbogaca się o hit, czyli "mega poradnik" do samolotu LevelD B767. Autorem materiału, który powstał na bazie lotu EPGD-EFRO, jest Artur Śliwa. Poradnik liczy 82 strony (format pdf) i kompleksowo opisuje wszelkie zagadnienia związane z obsługą LevelD B767. Gorąco polecam ten materiał. Przypominam, że znajdziecie go w dziale Szkoła (Poradniki do samolotów). 

 
Recenzja Aerosoft Cologne-Bonn Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
08.01.2009.

Na łamach serwisu Avsim.com ukazała się recenzja scenerii German Airports 2 - Cologne-Bonn, wydanej przez Aerosoft. Sceneria przeznaczona jest dla FSX oraz FS2004. Z materiałem zapoznać się można odwiedzając tego linka .

 
PMDG MD-11 dla FS2004 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
06.01.2009.

 Jakiś czas temu grupa PMDG wydała samolot MD-11 dla FSX. Teraz swoją premierę ma wersja samolotu przeznaczona dla FS2004. Kupić można wersję dla FS2004, bądź dla FSX, bądź tzw. Combo, czyli wersję dla FS2004 oraz FSX. Jak to w przypadku PMDG bywa, ceny są...mało przystępne. Wersję Combo wyceniono na $119,99. Wersja dla FS2004 kosztuje $79,99. Więcej informacji o dodatku znaleźć można tutaj .

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.