Poradnik do PMDG MD-11 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
14.03.2009.

 W poprzedniej informacji podawałem linka do recenzji samolotu PMDG MD-11, a dzisiaj mam dla Was bardzo łakomy kąsek. Jest nim polskojęzyczny, bardzo obszerny poradnik do tego samolotu. Autorem materiału jest Adam Szymura. W poradniku opisany został lot na trasie EGLL-EPWA (Londyn-Warszawa). Omówiono m. in. planowanie lotu, uruchamianie samolotu, programowanie FMC. Poradnik znajdziecie w dziale Szkoła, sekcja Poradniki do samolotów (uwaga na hasło do otwarcia dokumentu). 

 

Recenzja PMDG MD-11 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
09.03.2009.

 Na łamach serwisu Avsim.com ukazała się obszerna recenzja samolotu PMDG MD-11, w wersji dla FS2004. Dla przypomnienia, produkt można nabyć w wersji dla FS2004, dla FSX, bądź tzw. combo (czyli razem wersja dla FS2004 i FSX). Recenzja dostępna jest pod tym adresem . Tutaj natomiast strona producenta dodatku.

 
Afcad dla EPWA i EPKK pod FSX Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
06.03.2009.

Jak wiadomo, w kwestii ilości scenerii FSX nadal bardzo mocno ustępuje FS2004, a powstające scenerie jakoś omijają Polskę. Od dawna zapowiadana jest komercyjna sceneria EPWA ale termin wydania jest nieznany. Zanim więc pojawią się scenerie polskich lotnisk przeznaczone dla FSX (jeśli wogóle się pojawią; mowa tu o takich lotniskach jak EPPO, EPGD, EPKK, EPSC, itp.) osoby używające FSX i latające on-line na VATSIM mogą skorzystać z plików afcad, wykonanych przez kolegę pkris, a dotyczących EPWA oraz EPKK. Dzięki nim na EPWA i EPKK będziemy mieć w FSX (na VATSIM) aktualny układ dróg kołowania, oznaczenia stanowisk postojowych, słowem aktualną płytę lotniska. Pliki dostępnę są na naszym forum.

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.