Nowe produkty Saitek Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
22.06.2009.

O nowych urządzeniach firmy Saitek - przeznaczonych dla wirtualnych pilotów - takich jak Pro Flight Yoke System, czy słuchawki Pro Flight Headset pisano sporo (m. in. na naszym forum). Niewielu natomiast wie, że firma Saitek planuje wprowadzenie na rynek kolejnych urządzeń. Dwa z nich są szczególnie ciekawe. Pierwsze urządzenie, to Pro Flight Multi Panel .

 

 

Jest to panel autopilota, z dodatkowymi funkcjami. Posiadać będzie wyświetlacz LED, na którym wyświetlane będą ustawienia autopilota (rzecz jasna z możliwością zmiany nastawień). Poza tym na panelu dostępny będzie włącznik auto throttle, regulacja klap i trymu. Niestety nie wiadomo, z jakimi samolotami urządzenie będzie współpracowało. W przypadku modułów GoFlight panele autopilota miewały problemy z współdziałaniem z niektórymi samolotami.

Drugim urządzeniem jest Pro Flight Radio Panel . W tym przypadku otrzymamy moduł z czterema wyświetlaczami i możliwością ustawiania NAV1 i 2, COM1 i 2, NDB, transpondera. 

 

 

Jak informuje firma Impakt Sp. z o.o. (wyłączny dystrybutor wyrobów Saitek w Polsce) urządzenia te pojawić się mają w ofercie dystrybutora za około 3 miesiące. Cena nie jest znana. 

 

Tongas Fjords X wydane Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
20.06.2009.

Grupa FS Addon Publishing wydala długo oczekiwaną scenerię Tongas Fjords dla FSX. Cóż to za sceneria? Obejmuje około 80 tys. kilometrów kwadratowych południowo wschodniej Alaski oraz północno zachodniej Kolumbii Brytyjskiej i zamienia standardową scenerię z FSX w dzieło sztuki. Dopracowano w najmniejszych detalach linie brzegowe, jeziora, wysepki, drogi, rzeki, lodowce. Dodano całą masę budynków (chatki myśliwych, rybaków) oraz obiektów (np. łodzie). Więcej o dodatku przeczytać można tutaj , a dokonać zakupu można tutaj .

 
Recenzja Malta International v. 2 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
03.06.2009.

Serwis Avsim.com wrócił do życia i od razu raczy nas nowymi materiałami. Dzisiaj pojawiła się recenzja scenerii (płatnej) Malta International, w wersji 2. Autorem scenerii jest Daniel Chircop (Malta Scenery Design). Dodatek przeznaczony jest dla FS2004 i FSX. Z recenzją zapoznać się można tutaj .

 
Recenzja Tahiti X Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
02.06.2009.

 Na łamach serwisu YoYosims ukazała się recenzja scenerii Tahiti X, wydanej przez Aerosoft. Dodatek przeznaczony jest dla FSX. Z materiałem zapoznać się można tutaj .

 
Plany wydawnicze PMDG Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
01.06.2009.

 Dwa dni temu przedstawiciele grupy PMDG krótko, acz zwięźle opisali na swoim forum najbliższe (i ciut dalsze) plany wydawnicze. W kwestii MD-11 nie przewiduje się w najbliższym czasie uaktualnień. Pojawić się ma jedynie zaawansowany poradnik. B737NG 2.0 najprawdopodobniej nie pojawi się w tym roku. Autorzy piszą o kilku miesiącach pracy (na razie samolot nie jest nawet w fazie testów). Najbliższy wydania jest samolot BAe JS4100, który być może wydany zostanie za 1-2 miesiące. Kilka screenów tego dodatku zobaczyć można tutaj . Co ciekawe, po wydaniu BAe pełną parą ruszą prace nad...Dash 8. Poza tym grupa PMDG wybrała już kolejny samolot (ale nie zdradza jaki), nad jakim zaczną prace po wydaniu 737 NG 2.0. Więcej o planach wydawniczych PMDG poczytać można tutaj .

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.