Saitek Pro Flight Multi i Radio Panel Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
30.09.2009.

W czerwcu tego roku informowałem, iż dystrybutor produktów Saitek, firma Impakt, planuje wprowadzenie do sprzedaży panelu radia oraz panelu wielofunkcyjnego (autopilot, klapy, trym, itp.). Dzisiaj znamy już ceny tych urządzeń. Sugerowana cena detaliczna wynosi 596 zł za każde z urządzeń. Gwarancja na panele wynosi 2 lata.

 

Recenzja Tongass Fjords X (Avsim) Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
06.09.2009.

Na łamach serwisu Avsim ukazała się recenzja wydanego jakiś czas temu dodatku do FSX, Tongass Fjords X. Z materiałem zapoznać się można odwiedzając ten adres .

 
PMDG BAe Jetstream 41 wydany Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
06.09.2009.

 Grupa PMDG wydała kolejny, nowy samolot do FSX. Tym razem padło na turbopropa, czyli BAe Jetstream 41. Z pierwszych komentarzy wnioskować można, że samolot wykonany został na bardzo wysokim poziomie. Wszelkie informacje o dodatku znaleźć można tutaj . Co więcej, na tej stronie grupa PMDG udostępniła (za darmo) instrukcję operacyjną do samolotu, plus poradnik. Przed ewentualnym zakupem można się więc zapoznać z produktem (chyba warto to zrobić, bo jak to w przypadku PMDG bywa, dodatek nie jest tani; niemal 45 USD).

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.