Timothy M. Metzinger PMDG Tutorial Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
21.10.2009.

 Swego czasu osoby uczące się samolotu PMDG 737NG korzystały z doskonałego poradnika, autorstwa Timothy Metzingera. Poradnik był dostępny na Avsim, później jednak ciężko go było znaleźć. Przegladając forum dyskusyjne grupy PMDG natknąłem się na link do wersji 2.0 ww. poradnika. Gorąco polecam ściągniecie pliku. To 118 stron świetnie podanej wiedzy.

 

YoYosims - recenzja CS B727 (FSX) Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
02.10.2009.

Na łamach serwisu YoYosims ukazała się recenzja dodatku do FSX: samolotu Captain Sim Boeing 727. Z materiałem zapoznać się można tutaj . Link do recenzji zamieszczam również na Aztec.pl (dział Recenzje > Recenzje obce).

 
D. Design - Polish Airports vol. 1 Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
02.10.2009.

 Na 5 października zapowiedziano premierę pakietu scenerii Polish Airports vol. 1. Wydawcą pakietu jest Drzewiecki Design. W skład "paczuszki" wejdą trzy lotniska: EPRZ - Rzeczów, EPGD - Gdańsk, EPKT - Katowice. Wszystkie lotniska posiadać będą fototekstury terenu (wszystkie pory roku + noc), animacje, ruch AI, dokładnie oddane zabudowania lotnisk. Na razie scenerie przeznaczone będą tylko do FS2004 (w planach jest stworzenie scenerii do FSX). Pakiet będzie płatny, acz dostępna będzie w pełni funkcjonalna wersja demo (z gorszej jakości teksturami i bez fototekstur terenu).

 
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.