Alternatywne sterowniki Saitek Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
24.05.2010.

 Dnia 1 stycznia b.r. zamieściłem na Aztec.pl recenzję kilku urządzeń Saitek (m. in. Radio Panel). Pisałem wtedy, że miałem możliwość przetestowania innych paneli, takich jak Multi Panel, czy Switch Panel ale z uwagi na to, iż poprawnie działają tylko ze standardowymi samolotami, zrezygnowałem z ich recenzji. Okazuje się, że powstają alternatywne sterowniki do tych urządzeń. Jeden z czytelników serwisu Aztec.pl poinformował mnie o sterownikach SPAD (Saitek Panels Advanced Driver). Sterowniki te dotyczą panelu radia, multi panelu i switch panelu, a oferują możliwość używania tych paneli w płatnych dodatkach (samolotach). W większości przypadków do obsługi panelu samolotu można wykorzystać sterowniki, o których mowa oraz płatny moduł FSUIPC. Dla samolotu Maddog 2008 sterowniki oferują tzw. Special Mode (wykorzystuje SDK samolotu, zamiast FSUIPC). W planach jest wydanie sterowników ze wsparciem Level-D 767. Strona domowa sterowników znajduje się tutaj . Na forum SPAD poczytać można co dane wersje sterowników oferują.

 

Drzewiecki Design "na fali" Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
19.05.2010.

 Wczoraj pisałem o nowych sceneriach wydanych przez Drzewiecki Design, a dzisiaj proszę, kolejna dobra informacja: wydany został pakiet Polish Airports vol.1 dla FSX. W jego skład wchodzą trzy lotniska: EPKT Katowice, EPRZ Rzeszów, EPGD Gdańsk. Tak jak w przypadku poprzednich scenerii tak i teraz można ściągnąć darmowe dema. Polish Airports vol.1 dla FSX wyceniono na 30 Euro. Zakupu dokonać można w sklepie Simmarket. Więcej informacji tutaj .

 
Drzewiecki Design - nowe scenerie Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
18.05.2010.

 Grupa Drzewiecki Design wydała ostatnio dwie nowe scenerie dla FSX. Pierwszą z nich jest lotnisko EPBC Babice (więcej informacji tutaj ). Drugą scenerią jest lotnisko EPMO Modlin (więcej informacji tutaj ). Dla obu scenerii dostępne są wersje demonstracyjne (za co brawa, bo niewiele firm wydających/produkujących dodatki do FS wydaje wersje demo). Obie scenerie zawierają komplet fototekstur (wszystkie pory roku) i są kompatybilne z takim dodatkami jak Ultimate Terrain X, czy Warsaw Photo Scenery.

 
Saitek Pro Flight X65F Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
12.05.2010.

Firma Saitek wzbogaciła ostatnio swoją gamę produktów ProFlight o kontroler Saitek ProFlight X65F Control System. Korpusy urządzenia wykonano z metalu. Piszę "korpusy" gdyż urządzenie składa się z joysticka oraz kontrolera przepustnic (z dwoma manetkami). W urządzeniu zaaplikowano system Force Sensing, który odczytuje siłę, z jaką użytkownik naciska na joystick. Tak, tak....joystick jest nieruchomy i reaguje jedynie na nacisk, jaki się wywiera na drążek. Takie rozwiązanie powinno sprawić, iż joystick będzie dużo bardziej odporny na uszkodzenia (nie ma tu ruchomych elementów). Więcej o urządzeniu przeczytać można na stronie dystrybutora Saitek w Polsce, firmy Impakt .

 
Aerosoft Rotterdam X Drukuj Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
12.05.2010.

Na łamach serwisu Simflight.com ukazała się recenzja scenerii Rotterdam X wydanej przez grupę Aerosoft. Z materiałem zapoznać się można tutaj .

 
Zobacz też…
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.