Strona główna
Informacje
IV Kaliskie Dni Modelarza i Pasjonata Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
31.08.2012.

W dniach 29-30 września 2012 odbędą się IV Kaliskie Dni Modelarza i Pasjonata. Program imprezy przewiduje między innymi prezentację modeli zdalnie sterowanych (kołowe, lotnicze, szkutnicze), makiet kolejowych, modeli reduckyjnych. Dla zwiedzających przygotowana zostanie ekspozycja silników samolotowych oraz wystawa pojazdów terenowych, militarnych i historycznych. Wstęp na imprezę jest bezpłatny, a patronat honorowy nad IV Kaliskimi Dniami Modelarza i Pasjonata objął Prezydent Miasta Kalisza. Pełen rozkład imprezy po kliknięciu na poniższe ogłoszenia.

 

   

 

 

Polish Airports vol.3 dla FSX Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
24.08.2012.

 Grupa Drzewiecki Design wydała w zeszłym tygodniu kolejny pakiet z serii Polish Airports. Tym razem doczekaliśmy się Polish Airports vol. 3 dla Flight Simulator X (wersja dla FS2004 dostępna była od maja 2012). Dla przypomnienia, pakiet vol. 3 zawiera lotniska: EPPO Poznań, EPWR Wrocław oraz EPBY Bydgoszcz. Jak zwykle dodatek można przed zakupem przetestować, instalując bezpłatną wersję demonstracyjną. Więcej o pakiecie przeczytać możecie tutaj. Scenerię kupić można m. in. w sklepie Simmarket. Bezpośredni link tutaj .

 
Xtreme FSX PC V2 Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
18.06.2012.

Ostatnio, bawiąc się w poprawnienie wydajności zainstalowanego na swoim komputerze Flight Simulator X natknąłem się na recenzję bardzo ciekawego dodatku. Mowa tu o programie Xtreme FSX PC V2. Sam program jest płatny, do nabycia np. tutaj . Natomiast recenzję dodatku przeczytać możecie tutaj . Wedle autora materiału, program analizuje konfigurację komputera i dopasowuje do niej ustawienia FSX (poprawiając płynność działania, polepszając ostrość tekstur, itp.). Prawdopodobnie wiele z parametrów oferowanych przez program ustawić można samodzielnie, ingerując w plik fsx.cfg, jednak dla osób nie mających zacięcia do takiej zabawy, bądź nie mających czasu na wyszukiwanie informacji na temat optymalizacji FSX w internecie, program Xtreme FSX PC V2 wydaje się idealny. Jeśli korzystacie z tego typu programów, zachęcam do dzielenia się uwagami na naszym forum.

 
Recenzja HiFi Tech - ActiveSky 2012 Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
01.04.2012.

 Na łamach serwisu Simflight.com ukazała się obszerna recenzja dodatku ActiveSky 2012 (nowy produkt wydany przez grupę HiFi Technologies). Jeśli więc ciekawi Was, co zawiera w sobie ponad 3 GB danych, zachęcam do odwiedzenia strony z materiałem. Bezpośredni link tutaj .

 
Saitek Combat Rudder Pedals Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
26.02.2012.

 Jeśli interesują Was inne kontrolery lotu niż tylko joystick, zapraszam w imieniu serwisu YoYosims do lektury recenzji pedałów do symulatorów lotu. Mowa tu o nowym produkcie firmy Saitek: Combat Rudder Pedals, przeznaczonym - przynajmniej teoretycznie - do symulatorów maszyn bojowych. Czy faktycznie produkt nadaje się tylko do tego typu symulatorów dowiedzieć się możecie czytając recenzję .

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 11 - 15 z 21
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.