Strona główna
Informacje
Airbus X Extended Edition Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
30.05.2013.

Na łamach serwisu FlightSim.Com ukazała się obszerna recenzja dodatku Airbus X Extended Edition (wydawca: Aerosoft). Bezpośredni link do materiału znajduje się tutaj .

 

ActiveSky 2012 SP wydany Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
23.03.2013.

 Grupa HiFi Simulation Software wydała dzisiaj service pack numer 2 do programu ActiveSky 2012. Łatka zawiera bardzo dużo zmian. Ulepszono efekty przejścia w przypadku zmian pogody (czyli np. zbliżamy się do obszaru pokrytego mgłą, to nie wlatujemy od razu w ścianę mgły, tylko mgła ta zaczyna się pojawiać nieco wcześniej). Poszerzono bazę stacji pogodowych (dzięki czemu warunki pogodowe generowane przez program przy locie z punktu A do B powinny być generowane bardziej realistycznie i dokładnie). Poprawiono również wydajność programu. To tylko kwestie techniczne. Poza nimi zmodyfikowano i dodano tekstury oferowane przez program. Przykładowo dodano aż 59 odmian chmur, 22 odmiany fal wody, 74 odmiany tekstur pasów startowych. Więcej informacji znaleźć można tutaj .

 
Warsaw City 2013 X Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
20.12.2012.

 Swoją premierę miał wczoraj nowy produkt, wydany przez Drzewiecki Design. Mowa to o scenerii Warsaw City 2013 X. Dodatek przeznaczony jest do FSX. Jak nazwa wskazuje, jest to szczegółowa sceneria (ponad 4GB danych) miasta Warszawy wraz z okolicznymi lotniskami (m. in. EPMO, EPBC, EPSJ, EPGO). Dla przypomnienia, od maja 2012 roku dostępna jest wersja przeznaczona dla FS2004. Wersja dla FSX cechuje się (w porównaniu do wersji dla FS2004) m. in. lepszą jakością tekstur, większą ilością obiektów (landmarks), dodatkowymi animacjami (ptaki, ruch drogowy). Pełną informację o scenerii znaleźć można tutaj

 
Kamchatka - The Lost World Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
16.12.2012.

Na łamach serwisu YoYosims ukazała się recenzja nowego dodatku wydanego przez Aerosoft, czyli scenerii Kamchatka - The Lost World. Dodatek przeznaczony jest do FSX. Z recenzją zapoznać się można tutaj .

 
FSweekend 2012 Wyślij znajomemu
Redaktor: konraf   
25.10.2012.

Dnia 3-4 listopada 2012 odbędzie się duża - jeśli nie największa na świecie - impreza związana ze światem Flight Simulator. Mowa tu o FSweekend 2012, organizowanym w Holandii, na terenie lotniska Lelystad. Na imprezie wystawiać się będę m. in. linie wirtualne, konstruktorzy domowych kokpitów, wydawcy/producenci tacy jak Aeorosoft, Saitek, JustFlight, SimWare. Nie zabraknie również przedstawicieli z Polski. Pojawi się VFR Poland oraz FsCockpit . Pełna informacja o imprezie dostępna jest pod tym adresem .

 


 

 
««  start « poprz. 1 2 3 4 5 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 6 - 10 z 21
Copyright@2000-2017 konraf & RedScorpion. Wszelkie prawa zastrzeżone.