Microsoft Flight Simulator 2020

Microsoft Flight Simulator 2020

Od jakiegoś czasu Microsoft raczy nasz zwiastunami nowego symulatora lotu, którego premiera zapowiadana jest na rok 2020. Nowy produkt ma być dostępny zarówno na komputery PC, jak i na platformę Xbox. Co ważne, szefostwo Microsoft Game Studio zadeklarowało, że Flight Simulator 2020 ma być wspierany i rozwijany przez okres aż 10 lat od daty premiery. Odważne deklaracje, trzeba przyznać. Niemniej, sprawy faktycznie wyglądaj poważnie, gdyż dzisiaj ciekawe oświadczenie wydała grupa PMDG, znana z doskonałej jakości dodatków (samolotów) do FSX, X-Plane, P3D. Otóż PMDG oświadczyła iż:

-kończy z tworzeniem dodatków (32-bitowych) dla serii FSX (zwykłej, jak i wersji Steam) oraz P3D v3. Skończy się również wydawanie aktualizacji dla dodatków na te platformy. Wparcie techniczne zostanie utrzymane,

-to samo co wyżej dotknie platformę X-Plane,

-wszelkie prace nad PMDG 737NG3 zostaną przekierowane tylko i wyłącznie na nadchodzącą platformę Flight Simulator 2020.

Z pełną treścią oświadczenia zapoznać się można tutaj. Jeśli więc jeszcze nie słyszeliście o nowym symulatorze, polecam przeszukać Youtube, gdzie ukazało się już kilka zwiastunów, robiących naprawdę piorunujące wrażenie.


Komentarze zablokowane.