Znaleziono 2896 wyników

autor: PZL Belfegor
pn 18 kwie, 2005 20:49
Forum: Dyskusja generalna
Temat: Dobre, darmowe samoloty do FS2004
Odpowiedzi: 148
Odsłony: 474692

Klasyczny dwupłatowiec. Ma vc, ładny model. W pakiecie ze scenerią. Ogólnie polecam, przyjemnie się nim lata.
TUTAJ wątek na forum Vatsim ze screenami, a TU maszyna.
autor: PZL Belfegor
wt 29 mar, 2005 19:55
Forum: Scenerie
Temat: Woda... znowu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 16058

Na szczęście mój komp dobrze działa na wysokich detalach :D , więc mogę sobie pozwoloić na taką wodę!
autor: PZL Belfegor
wt 29 mar, 2005 15:03
Forum: Scenerie
Temat: Woda... znowu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 16058

Dzięki, już wszystko jasne. A oto jak zrealizowano wodę w Pacific Fighters, dodatku do Szturmowika 8)
Odbijają się góry i chmury ;-)
a nawet dym i eksplozje
Kiedy doczekamy się tego w FS :? ?
autor: PZL Belfegor
ndz 27 mar, 2005 22:37
Forum: Scenerie
Temat: Woda... znowu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 16058

Ok, dzięki!
Zaczynam sprawdzanie wszystkich sposobów :D !
Zaznaczenie tej opcji nie pomogło :(
Co do waterzone.zip to właśnie ta woda jest na screenie.
autor: PZL Belfegor
ndz 27 mar, 2005 21:35
Forum: Scenerie
Temat: Woda... znowu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 16058

Dzięki, efekt ładny, ale nierealistyczny. Bardziej przypomina rtęć niż wodę :P .
Pozdrawiam,
PZL Belfegor
autor: PZL Belfegor
ndz 27 mar, 2005 19:29
Forum: Scenerie
Temat: Woda... znowu
Odpowiedzi: 9
Odsłony: 16058

Woda... znowu

Cześć!
Mam problem z wodą w FS2004. Nie podoba mi się ta zwykła, więc szukam lepszej- takiej z odpowiednim kolorem, falami i odbiciami. Dosyć ładna jest waterzone.zip, ale z wysokości niedaleko horyzontu są jasnobłękitne kwadraty, co wygląda paskudnie :( .
SCREEN
Zwracam się z prośbą o pomoc-jak ...
autor: PZL Belfegor
pn 14 mar, 2005 19:34
Forum: Dyskusja generalna
Temat: [FS] A320 - dźwięki/soundset
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 11965

Serdecznie dziękuję! :D Już ssę!
Pzdrawiam,
PZL Belfegor
autor: PZL Belfegor
pn 14 mar, 2005 14:48
Forum: Dyskusja generalna
Temat: [FS] A320 - dźwięki/soundset
Odpowiedzi: 5
Odsłony: 11965

[FS] A320 - dźwięki/soundset

Cześć!
Mam taki problem:
szukam dźwięku do airbusa a318. Z avsimu pobrałem plik a320_cfm56_sound.zip - na najwyższych obrotach silnik zaczyna terkotać jak turboprop i to mi się nie podoba.
W cfm56v2.zip już tak nie terkocze, ale w kokpicie jest za cicho. Pytania:
- leciał ktoś a320 czy w samolocie ...
autor: PZL Belfegor
sob 26 lut, 2005 14:52
Forum: Dyskusja generalna
Temat: Smugi kondensacyjne
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11817

Nie znam się na tym tak dobrze jak kaa, ale chciałem to w miarę prosto objaśnić... ;)
autor: PZL Belfegor
sob 26 lut, 2005 12:55
Forum: Dyskusja generalna
Temat: Smugi kondensacyjne
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11817

Silnik turbośmigłowy to taki odrzutowy, ale różnią się zasadniczo-w odrzutowym jego moc bierze się z tego, że wypycha z dużą siłą gorące gazy.
W turbośmigłowym te gazy napędzają taki "wiatraczek", który przekazuje energię wałem na śmigło, i to ono wytwarza moc potrzebną do ruchu samolotu.
Czyli-i tu ...
autor: PZL Belfegor
sob 26 lut, 2005 11:15
Forum: Dyskusja generalna
Temat: Smugi kondensacyjne
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11817

Smugi kondensacyjne

Watek wydzielony z tematu "Dobre samoloty do FS" - konraf

Co do smug:
-Powyżej pewnej wysokości (zależy to od temperatury, ciśnienia itp.) smugi za samolotami robią się same - w spalinach za samolotem tworzą się kryształki lodu. Smugi te są białe.

-Często na pokazach za samolotami można ...
autor: PZL Belfegor
ndz 20 lut, 2005 13:17
Forum: Samoloty
Temat: Aerodesigns a318 - a320.gau
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11287

Cytuję instrukcję:
--COMPLETING THE PANEL INSTALLATION (Base Pack Only)

*** You must download and install (if you haven't already) Peter Dowson's FSUIPC module for FS2004 (available from: http://www.schiratti.com/dowson.html ), and register Eric's panel with the following key:

A320.gau - key: VSB5 ...
autor: PZL Belfegor
ndz 20 lut, 2005 13:14
Forum: Samoloty
Temat: PM 2 Concorde - panel i wycieraczki
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 7464

OK, dzięki.
autor: PZL Belfegor
sob 19 lut, 2005 19:02
Forum: Samoloty
Temat: Aerodesigns a318 - a320.gau
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11287

Jak to zresetować? Włączyć i wyłączyć? To niestety nie pomaga. :(
autor: PZL Belfegor
sob 19 lut, 2005 16:53
Forum: Samoloty
Temat: Aerodesigns a318 - a320.gau
Odpowiedzi: 4
Odsłony: 11287

Aerodesigns a318 - a320.gau

Cześć!
Sciągnąłem samolot (Aerodesigns) Airbus a318.
Gdy próbuję go uruchomić, wyskakuje mi komunikat, że fs nie mół załadować pliku a320.gau. W readme było napisane, że za pomocą FSUIPC muszę zarejestrować ten plik.
Robię tak:
create flight (domyślną cessną)
przyciskam [alt]>modules>FSUIPC (nie ...
autor: PZL Belfegor
sob 19 lut, 2005 15:23
Forum: Samoloty
Temat: PM 2 Concorde - panel i wycieraczki
Odpowiedzi: 2
Odsłony: 7464

PM 2 Concorde - panel i wycieraczki

Cześć!
To mój pierwszy post na forum, więc chciałbym pozdrowić wszystkich miłośników lotnictwa.
Ze strony http://www.fsfrance.com/Projets/Mach2/Download.htm ściągnąłem Concordea i mam następujący problem: pobrałem update z dopalaczem i wycieraczkami-a teraz wycieraczki działają be przerwy i nie wiem ...