Klasyczny dwupłatowiec. Ma vc, ładny model. W pakiecie ze scenerią. Ogólnie polecam, przyjemnie się nim lata.
TUTAJ wątek na forum Vatsim ze screenami, a TU maszyna.
Znaleziono 2896 wyników
- pn 18 kwie, 2005 20:49
- Forum: Dyskusja generalna
- Temat: Dobre, darmowe samoloty do FS2004
- Odpowiedzi: 148
- Odsłony: 474692
- wt 29 mar, 2005 19:55
- Forum: Scenerie
- Temat: Woda... znowu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 16058
- wt 29 mar, 2005 15:03
- Forum: Scenerie
- Temat: Woda... znowu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 16058
Dzięki, już wszystko jasne. A oto jak zrealizowano wodę w Pacific Fighters, dodatku do Szturmowika 8)
Odbijają się góry i chmury ;-)
a nawet dym i eksplozje
Kiedy doczekamy się tego w FS
?
Odbijają się góry i chmury ;-)
a nawet dym i eksplozje
Kiedy doczekamy się tego w FS
- ndz 27 mar, 2005 22:37
- Forum: Scenerie
- Temat: Woda... znowu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 16058
- ndz 27 mar, 2005 21:35
- Forum: Scenerie
- Temat: Woda... znowu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 16058
- ndz 27 mar, 2005 19:29
- Forum: Scenerie
- Temat: Woda... znowu
- Odpowiedzi: 9
- Odsłony: 16058
Woda... znowu
Cześć!
Mam problem z wodą w FS2004. Nie podoba mi się ta zwykła, więc szukam lepszej- takiej z odpowiednim kolorem, falami i odbiciami. Dosyć ładna jest waterzone.zip, ale z wysokości niedaleko horyzontu są jasnobłękitne kwadraty, co wygląda paskudnie :( .
SCREEN
Zwracam się z prośbą o pomoc-jak ...
Mam problem z wodą w FS2004. Nie podoba mi się ta zwykła, więc szukam lepszej- takiej z odpowiednim kolorem, falami i odbiciami. Dosyć ładna jest waterzone.zip, ale z wysokości niedaleko horyzontu są jasnobłękitne kwadraty, co wygląda paskudnie :( .
SCREEN
Zwracam się z prośbą o pomoc-jak ...
- pn 14 mar, 2005 19:34
- Forum: Dyskusja generalna
- Temat: [FS] A320 - dźwięki/soundset
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 11965
- pn 14 mar, 2005 14:48
- Forum: Dyskusja generalna
- Temat: [FS] A320 - dźwięki/soundset
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 11965
[FS] A320 - dźwięki/soundset
Cześć!
Mam taki problem:
szukam dźwięku do airbusa a318. Z avsimu pobrałem plik a320_cfm56_sound.zip - na najwyższych obrotach silnik zaczyna terkotać jak turboprop i to mi się nie podoba.
W cfm56v2.zip już tak nie terkocze, ale w kokpicie jest za cicho. Pytania:
- leciał ktoś a320 czy w samolocie ...
Mam taki problem:
szukam dźwięku do airbusa a318. Z avsimu pobrałem plik a320_cfm56_sound.zip - na najwyższych obrotach silnik zaczyna terkotać jak turboprop i to mi się nie podoba.
W cfm56v2.zip już tak nie terkocze, ale w kokpicie jest za cicho. Pytania:
- leciał ktoś a320 czy w samolocie ...
- sob 26 lut, 2005 14:52
- Forum: Dyskusja generalna
- Temat: Smugi kondensacyjne
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11817
- sob 26 lut, 2005 12:55
- Forum: Dyskusja generalna
- Temat: Smugi kondensacyjne
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11817
Silnik turbośmigłowy to taki odrzutowy, ale różnią się zasadniczo-w odrzutowym jego moc bierze się z tego, że wypycha z dużą siłą gorące gazy.
W turbośmigłowym te gazy napędzają taki "wiatraczek", który przekazuje energię wałem na śmigło, i to ono wytwarza moc potrzebną do ruchu samolotu.
Czyli-i tu ...
W turbośmigłowym te gazy napędzają taki "wiatraczek", który przekazuje energię wałem na śmigło, i to ono wytwarza moc potrzebną do ruchu samolotu.
Czyli-i tu ...
- sob 26 lut, 2005 11:15
- Forum: Dyskusja generalna
- Temat: Smugi kondensacyjne
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11817
Smugi kondensacyjne
Watek wydzielony z tematu "Dobre samoloty do FS" - konraf
Co do smug:
-Powyżej pewnej wysokości (zależy to od temperatury, ciśnienia itp.) smugi za samolotami robią się same - w spalinach za samolotem tworzą się kryształki lodu. Smugi te są białe.
-Często na pokazach za samolotami można ...
Co do smug:
-Powyżej pewnej wysokości (zależy to od temperatury, ciśnienia itp.) smugi za samolotami robią się same - w spalinach za samolotem tworzą się kryształki lodu. Smugi te są białe.
-Często na pokazach za samolotami można ...
- ndz 20 lut, 2005 13:17
- Forum: Samoloty
- Temat: Aerodesigns a318 - a320.gau
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11287
- ndz 20 lut, 2005 13:14
- Forum: Samoloty
- Temat: PM 2 Concorde - panel i wycieraczki
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7464
- sob 19 lut, 2005 19:02
- Forum: Samoloty
- Temat: Aerodesigns a318 - a320.gau
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11287
- sob 19 lut, 2005 16:53
- Forum: Samoloty
- Temat: Aerodesigns a318 - a320.gau
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 11287
Aerodesigns a318 - a320.gau
Cześć!
Sciągnąłem samolot (Aerodesigns) Airbus a318.
Gdy próbuję go uruchomić, wyskakuje mi komunikat, że fs nie mół załadować pliku a320.gau. W readme było napisane, że za pomocą FSUIPC muszę zarejestrować ten plik.
Robię tak:
create flight (domyślną cessną)
przyciskam [alt]>modules>FSUIPC (nie ...
Sciągnąłem samolot (Aerodesigns) Airbus a318.
Gdy próbuję go uruchomić, wyskakuje mi komunikat, że fs nie mół załadować pliku a320.gau. W readme było napisane, że za pomocą FSUIPC muszę zarejestrować ten plik.
Robię tak:
create flight (domyślną cessną)
przyciskam [alt]>modules>FSUIPC (nie ...
- sob 19 lut, 2005 15:23
- Forum: Samoloty
- Temat: PM 2 Concorde - panel i wycieraczki
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 7464
PM 2 Concorde - panel i wycieraczki
Cześć!
To mój pierwszy post na forum, więc chciałbym pozdrowić wszystkich miłośników lotnictwa.
Ze strony http://www.fsfrance.com/Projets/Mach2/Download.htm ściągnąłem Concordea i mam następujący problem: pobrałem update z dopalaczem i wycieraczkami-a teraz wycieraczki działają be przerwy i nie wiem ...
To mój pierwszy post na forum, więc chciałbym pozdrowić wszystkich miłośników lotnictwa.
Ze strony http://www.fsfrance.com/Projets/Mach2/Download.htm ściągnąłem Concordea i mam następujący problem: pobrałem update z dopalaczem i wycieraczkami-a teraz wycieraczki działają be przerwy i nie wiem ...