[FSX] FTX Global - zasięg widoczności nocnych świateł.

Dział dla początkujących pilotów. Uwaga - przed zadaniem pytania sprawdź (SZUKAJ) czy dany temat nie był już poruszany.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

SP-LBG
Cadet
Cadet
Posty: 18
Rejestracja: wt 27 paź, 2015 00:19
Skąd jesteś: Maciejowice

[FSX] FTX Global - zasięg widoczności nocnych świateł.

Post autor: SP-LBG »

Witam. Obecnie korzystam z FTX Global i nie pasuje mi zasięg widoczności nocnych świateł na ziemi. Chciał bym żeby wyświetlały się w większej odległości. Która opcja powinna za to odpowiadać?
Zgredd
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 188
Rejestracja: pn 21 kwie, 2008 23:00
Skąd jesteś: EPPO

Post autor: Zgredd »

Wg mojej wiedzy nic z tym nie zrobisz, jeśli suwak autogen jest ustawiony na max. Też mi zależało na tym co Tobie i rozwiązania nie znalazłem.
SP-LBG
Cadet
Cadet
Posty: 18
Rejestracja: wt 27 paź, 2015 00:19
Skąd jesteś: Maciejowice

Post autor: SP-LBG »

Dobra. A dlaczego jak otwieram konfigurator FTX central to nie widzę ikon że FTX Vector i Open LC Europe są zainstalowane? Chyba powinny być nie? No i jeszcze jest taka sprawa że na morzu lub oceanie częściowo generują się tekstury terenu. Co trzeba zrobić żeby to wszystko działało w 100%?
Awatar użytkownika
sww
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 108
Rejestracja: wt 06 paź, 2009 09:37
Skąd jesteś: znienacka

Post autor: sww »

W Central pojawiają się tylko scenerie obszarowe. Mam np. Alaskę i pojawia mi się w związku z tym "N. America". Europa się nie pokazuje. Pokaże się pewnie dopiero jeśli zainstalujesz Norwegię albo UK. W przypadku lotów nad Europą należy włączyć standardowe ustawienie FTX.
A, i Vector też się nie pokauzje, bo on jest zawsze włączony.
Centrum Szkolenia Pilotów - (prawie) wszystko o wirtualnym lataniu
SP-LBG
Cadet
Cadet
Posty: 18
Rejestracja: wt 27 paź, 2015 00:19
Skąd jesteś: Maciejowice

Post autor: SP-LBG »

No ok. Zauważyłem właśnie. Dzięki :)
ODPOWIEDZ