[FSX] DD EPWA X

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

Kamins
Cadet
Cadet
Posty: 27
Rejestracja: śr 21 sty, 2009 09:45
Skąd jesteś: Warszawa

[FSX] DD EPWA X

Post autor: Kamins »

Cześć.
Ostatnio kupiłem dodatek do FSX Drzewiecki Design UUEE Moscow Sheremetyevo X. Po zainstalowani wszystko wyglądało wspaniale tak jak większość produktów od DD poza Warszawą.Po przejściu do EPWA X od DD okazało się że nie ma rękawów. No i się zaczęło. Jak były w EPWA to nie było UUEE i odwrotnie, oczywiście po reinstalacji. Czy ktoś może mi pomóc ? O co chodzi z tym SODE?
Kamins
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Poleciłbym Ci forum producenta - http://drzewiecki-design.net/forum/viewforum.php?f=23
Zerknij tam, może znajdziesz rozwiązanie Twojego problemu a jak nie, to zawsze możesz tam zapytać.
Podejrzewam, że coś jest nie tak z SODE. To taki dodatek, za pomocą którego można sterować wyświetlaniem obiektów w scenerii, m.in. rękawami.

Być może wystarczy ściągnąć najnowszą wersję, ale pewności nie mam. Spróbować można - http://sode.12bpilot.ch/
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
D. Design
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 1297
Rejestracja: pt 29 kwie, 2005 07:42
Skąd jesteś: Warszawa EPGO

Post autor: D. Design »

Cześć.
Prawdopodobnie UUEE masz w najnowszej a EPWA nie w najnowszej (lub odwrotnie). Ściągnij najnowsze wersje obu produktów i najnowszą wersję SODE i będzie wszystko ok. :)
Obrazek
ZicoPL
Cadet
Cadet
Posty: 1
Rejestracja: ndz 12 lut, 2017 09:53
Skąd jesteś: Strzelno

Post autor: ZicoPL »

Witam serdecznie,
Mój problem również dotyczy dodatków DD. Mianowicie mam problem z ich instalacją, nie wiadomo dla czego instalator który nie ma możliwości zmiany ścieżki docelowej instalacji przyjął sobie, iż FSX (edycja steam) jest zainstalowany na dysku D którego nawet nie mam :D Orientujecie się może skąd instalator pobiera informacje o lokalizacji folderu FSX? Będę wdzięczny za pomoc. Poniżej screen obrazujący sytuacje.
Obrazek
Obrazek
ODPOWIEDZ