Aerosoft airbus x - Problem

Jeśli masz problem sprzętowy i/lub programowy związany z FS, ten dział jest dla Ciebie. Proszę wybrać odpowiednią podkategorię tematyczną.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

kopyrda
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 106
Rejestracja: czw 19 sty, 2012 13:33
Skąd jesteś: kraków

Aerosoft airbus x - Problem

Post autor: kopyrda »

Witam.
Kupiłem airbusa a320/a321 i dzieją się dziwne rzeczy.
1. Jak włączam podświetlenie instrumentów w kokpicie to znika podłoga w samolocie (nie zawsze ale często)
2. Zaraz po oderwaniu od ziemi znika cały plan lotu z MCDU i z ekranu ND ( nie zawsze ale często). Jest to bardzo irytujące bo nigdy nie wiem czy po wprowadzeniu planu lotu uda się polecieć czy nie.
3. Jak zmienie kamere na samolot z zewnątrz to zamiast samolotu jest tak jakby jego szkielet.
4. Nie zawsze działa ils , raz działa raz nie oraz przy podejściu VOR za pomocą autopilota nic nie działa tak jak powinno.
Ktoś się spotkał?
Mam zainstalowane Fsx plus Acceleration. Wszystko co mam związane z fsx na moim kompie pochodzi z legalnych źródeł.
kopyrda
lukasrz
Cadet
Cadet
Posty: 39
Rejestracja: śr 31 sty, 2018 15:33
Skąd jesteś: LUBLIN

Post autor: lukasrz »

Co do problemów z wyświetlaniem przychodzi mi do głowy problem z jakimś ustawieniem lub sterownikiem. Miałem coś takiego w PMDG 747.

Może zrób kopie fsx.cfg, zmień sterownik grafiki i włącz FSX, ustaw jakieś ustawienia MEDIUM na początek i spróbuj tak uruchomić lot?

Jaka karta grafiki?
Serwis elektroniki, notebooków, BGA, SMD.
PC: i7 2600K@5,1GHz, 8GB DDR3 1600MHz, GTX 960 2GB, 240GB SSD IRDM (MLC)
ODPOWIEDZ