internet mobilny - cisza na czestotliwości (squwakbox)

Dział przeznaczony głównie dla pilotów, latających w sieci VATSIM (zawiera również informacje przydatne wszystkim wirtualnym pilotom, takie jak, np. czytanie map, opis procedur SID/STAR).

Moderator: RzEmYk

BlueExpressTom
Cadet
Cadet
Posty: 47
Rejestracja: wt 13 paź, 2009 16:46
Skąd jesteś: Iława/EPGD

internet mobilny - cisza na czestotliwości (squwakbox)

Post autor: BlueExpressTom »

Witam

Od niedawna jestem użytkownikiem internetu mobilnego o prędkości 2mb i działa mi naprawdę bardzo dobrze.
Na vatsim działa też dobrze, nie jestem rozłączany, nie zacina się głos ATC. Po prostu wszystko działa tak jak na normalnym internecie po "kablu".
Ostatnio z obserwacji zauważyłem że jak dość długo nikt się nie odzywa ATC ani piloci to potem ta cisza trwa tak długo aż ja nie nacisnę w moim przypadku ctrl do włączenia mikrofonu i nagle znowu słyszę wszystkich dookoła. Strasznie to jest dziwne że nagle robi się CISZA aż sam się nie odezwę. Nie wiem jak to opisać bo to jest strasznie dziwne. Po prostu tak jak bym nagle wyłączył internet.
Próbowałem z innymi serverami na vatsim skutek ten sam. Włączałem jakieś radia online by mój internet ciągle miał jakiś transfer i to też nie pomogło.

Czy ktoś ma podobne doświadczenia i wie czy jest na to jakiś sposób i przyczyna?

Pozdrawiam
Tomek
Ziele32
Cadet
Cadet
Posty: 30
Rejestracja: pt 24 wrz, 2010 16:40
Skąd jesteś: EPKA - Kielce

Re: internet mobilny - cisza na czestotliwości (squwakbox)

Post autor: Ziele32 »

BlueExpressTom pisze:Witam

Od niedawna jestem użytkownikiem internetu mobilnego o prędkości 2mb i działa mi naprawdę bardzo dobrze.

Ostatnio z obserwacji zauważyłem że jak dość długo nikt się nie odzywa ATC ani piloci to potem ta cisza trwa tak długo aż ja nie nacisnę w moim przypadku ctrl do włączenia mikrofonu i nagle znowu słyszę wszystkich dookoła.
Czy ktoś ma podobne doświadczenia i wie czy jest na to jakiś sposób i przyczyna?

Pozdrawiam
Tomek
Witam

Też mam podobny problem. Często łapę się na tym, że coś jest nie tak, w momencie kiedy kontroler wywołuje mnie tekstowo.

Pozdrawiam

Ziele
BlueExpressTom
Cadet
Cadet
Posty: 47
Rejestracja: wt 13 paź, 2009 16:46
Skąd jesteś: Iława/EPGD

Post autor: BlueExpressTom »

Zacząłem latać na Fsinn, wszystko jest w porządku.
ODPOWIEDZ