podejscie RWY16 - LOWW

Dział przeznaczony głównie dla pilotów, latających w sieci VATSIM (zawiera również informacje przydatne wszystkim wirtualnym pilotom, takie jak, np. czytanie map, opis procedur SID/STAR).

Moderator: RzEmYk

Awatar użytkownika
mandragor80
Cadet
Cadet
Posty: 11
Rejestracja: pn 27 sie, 2007 02:24
Skąd jesteś: EPKK

podejscie RWY16 - LOWW

Post autor: mandragor80 »

Witam...
mam maly problem z czytaniem map i bardzo prosze o pomoc jakiegos milego czlowieka:) chcialbym wykonac proceduralne podejscie w Wiedniu, dlatego prosze o wyjasnienie jak odczytac zalaczona ponizej mapke... dajmy na to ze wlatuje w punkt MABOD i chce lądować na pasie 16 drogą MABOD2L; napiszcie mi prosze jak to wykonac nie majac FMC?- jak ustawic przyrządy w poszczególnych punktach, szczegolnie nie wiem jak obliczyc te odleglosci podane na mapie- np. jak leciec z ww874 do ww884? bede wdzieczny za pomoc:) zeby nie bylo- przejrzalem materialy zalaczone na forum a propos czytania map, linki, ale niewiele mi to mowi:/
a oto link do mapy:
http://www.firwien.at/charts/loww/loww_ ... -08-02.pdf

i jeszcze jedno dziwne pytanie- co zrobic jezeli w FS nie ma na mapach punktów MABOD, NERDU, PESAT i BALAD? da sie je jakos wpisac w symulator?
Ostatnio zmieniony czw 01 sty, 1970 01:00 przez mandragor80, łącznie zmieniany 1 raz.
PK

Post autor: PK »

Bez FMC nie wykonasz ich precyzyjnie. Nie spotkałem "transition", która byłaby non-RNAV.

Teoretycznie dostawienie punktu do bazy punktów FSa jest możliwe ale bardzo pracochłonne. Naprawdę dużo prostszym rozwiązaniem są: bezpłatne produkty typu vasFMC albo płatne typu FSnavigator.

Piotr
ODPOWIEDZ