Problem z rejestracją na VATSIM.net

Tutaj dyskutujemy na tematy niekoniecznie związane z lotnictwem.
Awatar użytkownika
oskar1994
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 84
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 16:25
Skąd jesteś: Gdynia

Problem z rejestracją na VATSIM.net

Post autor: oskar1994 »

Witam,

Czy któryś z użytkowników posiada problem związany z rejestracją na stronie VATSIM.net?
Problem wygląda tak, iż odnośnik do rejestracji w ogóle nie widnieje na tej stronie.

Z tego co wyczytałem z FAQ, może nastąpić zablokowanie możliwości rejestracji przez administratora, aby po prostu zapobiec nowych gości, powód? Brak.

Kod: Zaznacz cały

The website owner could have also disabled registration to prevent new visitors from signing up. Contact a board administrator for assistance.
Czy ktoś może wie, kiedy taka możliwość wróci? Chciałem napisać do admina, jak sugerowali na FAQ, ale trzeba być zalogowanym, aby wysłać do niego wiadomość, więc nie wiem, po co podają taką informację w wątku odnośnie braku możliwości rejestracji...
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

Problem wygląda tak, iż odnośnik do rejestracji w ogóle nie widnieje na tej stronie.
http://lmgtfy.com/?q=vatsim+register
Awatar użytkownika
oskar1994
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 84
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 16:25
Skąd jesteś: Gdynia

Post autor: oskar1994 »

Ok, wyjaśnia temat. Tylko dlaczego nie ma w takim razie żadnego odnośnika na stronie.
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

Seriously?

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Tylko dlaczego nie ma w takim razie żadnego odnośnika na stronie
Próba wprowadzenia naturalnej selekcji pilotów zamierzających grać w sieci, która niejako z założenia wymaga pewnych umiejętności sprawnego i samodzielnego wyszukiwania informacji.
Awatar użytkownika
oskar1994
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 84
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 16:25
Skąd jesteś: Gdynia

Post autor: oskar1994 »

Próba wprowadzenia naturalnej selekcji pilotów zamierzających grać w sieci, która niejako z założenia wymaga pewnych umiejętności sprawnego i samodzielnego wyszukiwania informacji
Zamiast pisać aluzje to może najpierw doczytaj dokładnie a potem zarzucaj mi, że nic na ten temat nie szukałem:)

Pozdrawiam i dzięki

Kod: Zaznacz cały

Z tego co wyczytałem z FAQ, może nastąpić zablokowanie możliwości rejestracji przez administratora, aby po prostu zapobiec nowych gości, powód? Brak. 

"The website owner could have also disabled registration to prevent new visitors from signing up. Contact a board administrator for assistance."
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Twierdziłeś, że nie ma odnośnika. Co tu więcej doczytywać, skoro odnośnik cały czas jest na głównej stronie? Po jego naciśnięciu wystarczy czytać instrukcje wyświetlane na stronie i wykonywać kolejne kroki.

PS Jest odpowiedni dział na forum poświęcony VATSIM.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

DEL
Awatar użytkownika
oskar1994
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 84
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 16:25
Skąd jesteś: Gdynia

Post autor: oskar1994 »

RzEmYk pisze:Twierdziłeś, że nie ma odnośnika. Co tu więcej doczytywać, skoro odnośnik cały czas jest na głównej stronie? Po jego naciśnięciu wystarczy czytać instrukcje wyświetlane na stronie i wykonywać kolejne kroki.

PS Jest odpowiedni dział na forum poświęcony VATSIM.
miałem na myśli te stronę, gdzie znajduje się forum: http://forums.vatsim.net/ Tutaj nie znajduje się żaden odnośnik do rejestracji na FORUM VATSIM

tytułem wyjaśnienia: wszedłem na stronę http://www.vatsim.net/ i zauważyłem, iż widnieje "Join VATSIM" a ja chciałem po prostu zarejestrować się na forum VATSIM, a nie zakładać nowego konta (ponieważ je posiadam), bo tak owe stwierdzenie zrozumiałem.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

No to jest różnica pomiędzy "stroną VATSIM" a forum VATSIM. Dopiero teraz pada fraza "forum", cały czas była mowa o stronie, więc nie oburzaj się. Odpowiedź padła w pełni adekwatna do pytania. Więc zamiast "doczytaj dokładnie" powinno paść "pisz dokładnie".

Na forum VATSIM logujesz się wpisując swój PID i związane z nim hasło.
Ostatnio zmieniony czw 02 sty, 2014 19:00 przez RzEmYk, łącznie zmieniany 1 raz.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

rejestracją na stronie VATSIM.net
miałem na myśli te stronę, gdzie znajduje się forum: http://forums.vatsim.net/ Tutaj nie znajduje się żaden odnośnik do rejestracji na FORUM VATSIM
Nie ma powodu by krzyczeć i jeszcze to podkreślać pogrubieniem i podkreśleniem. Nie zrozumiałem, że "strona VATSIM.net" to FORUM VATSIM.

Moja wina. Przepraszam. W sumie to bardzo przepraszam. Następnym razem na pewno będę czytał dokładniej.


PS - szkoda, że to forum nie chodzi na phpBB3 ;)
Ostatnio zmieniony czw 02 sty, 2014 19:01 przez wojtek_84, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Ale jak można wyczytać "forums" w vatsim.net?
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
wojtek_84
Jet Captain
Jet Captain
Posty: 932
Rejestracja: pn 10 maja, 2010 16:09
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: wojtek_84 »

Widać można ;) ostatnie posty to oczywiście tylko komentarz do czegoś co mnie w sumie dziwni (a może nie powinno) - można wywalić wszystko dla porządku.
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Trzeba być wróżką Eustachią...
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
oskar1994
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 84
Rejestracja: pn 16 lis, 2009 16:25
Skąd jesteś: Gdynia

Post autor: oskar1994 »

RzEmYk pisze:No to jest różnica pomiędzy "stroną VATSIM" a forum VATSIM. Dopiero teraz pada fraza "forum", cały czas była mowa o stronie, więc nie oburzaj się. Odpowiedź padła w pełni adekwatna do pytania. Więc zamiast "doczytaj dokładnie" powinno paść "pisz dokładnie".

Na forum VATSIM logujesz się wpisując swój PID i związane z nim hasło.
Strona główna VATSIM, oraz forum mają prawie te same linki, z tym, że występuje napis "forum" przed linkiem na forum. Nie zauważyłem tego słowa co spowodowało podanie linku bez napisu 'forum' przed 'VATSIM.net", także przepraszam za niepełne sprecyzowanie.
Nie zrozumiałem, że "strona VATSIM.net" to FORUM VATSIM
.
I wcale Ci się nie dziwię:)
Na forum VATSIM logujesz się wpisując swój PID i związane z nim hasło
Dziękuję.
ODPOWIEDZ