Fs airlines

Tutaj dyskutujemy na tematy niekoniecznie związane z lotnictwem.
Łukasz
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 277
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 13:48
Skąd jesteś: EPGD

Post autor: Łukasz »

Może robisz tak: W FS wciskasz Escape i potem minimalizujesz, zamiast od razu minimalizować? Nie wiem, jak wtedy reaguje, ale szukam wszelkich możliwych punktów zaczepu, żeby znaleźć błąd(komputera, programu, lub Twój ;)).

Pzdr
Awatar użytkownika
Major
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 50
Rejestracja: ndz 17 lut, 2008 17:15
Skąd jesteś: Kielce / Dęblin

Post autor: Major »

Problem rozwiązany. Powód? FSUIPC... Po prostu był zbyt nowy ;) Zainstalowałem 3.82 i to rozwiązało problem. Więc jak na przyszłość ktoś będzie miał podobny problem, to wystarczy starszą wersję FSUIPCa załadować ;)

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Vesper
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 196
Rejestracja: czw 31 lip, 2008 10:22
Skąd jesteś: Kraśnik/EPLR

Post autor: Vesper »

Ostatnio planuje zakup Airbusów A321 do firmy ,ale są tam dwie wersje tej maszyny -100 i -200. Mam Airbusy od Wilco i tam jest tylko ,,podział" (w przypadku A321) na silniki typu CFM i IAE. Nie bardzo wiem co mam wybrać aby wszystko zadziałało :?
Awatar użytkownika
Skymad
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 169
Rejestracja: pt 08 sie, 2008 07:20
Skąd jesteś: Starogard Gd

Post autor: Skymad »

Wilco ma chyba -200. Poprawcie mnie jak się mylę ;)
Awatar użytkownika
Kasztan
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 308
Rejestracja: wt 02 paź, 2007 15:53
Skąd jesteś: EPGD

Post autor: Kasztan »

Weź ten model A321, który Ci się bardziej opłaca.

A co do relacji Klient-FS to mógłbyś lecieć nawet na 737-800, bo program nie wychwyci różnicy 8-)
AMD Phenom II x4 965 3.6ghz
Gigabyte Gf460GTX
4GB DDR2 RAM
Viśta Wio Biznes
Awatar użytkownika
Vesper
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 196
Rejestracja: czw 31 lip, 2008 10:22
Skąd jesteś: Kraśnik/EPLR

Post autor: Vesper »

OK, dzięki :)
maxols

Post autor: maxols »

Witajcie!

Otóż mam pewien błąd w tym programiku, mianowicie:

Correct FS Settings: Wrong Airport.

Już spieszę z tłumaczeniem:

Bookuję sobie lot np. EPKK-EPWA. Włączam FSX'a, ustawiam samolot, trasę i pogodę. Włączam FSAirlines, loguję się, klikam zakładkę FLY i wszystko jest dobrze, prócz tego właśnie Correct FS Settings: Wrong Airport. A jestem pewien, że dobrze ustawiam wszystko... sprawdzałem 3 razy... pomóżcie!
Awatar użytkownika
castor
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 57
Rejestracja: pt 01 gru, 2006 09:06
Skąd jesteś: Koszalin

Post autor: castor »

witam
Jako pilot też musisz być na lotnisku startu--czyli EPKK./sprawdź to w profilu/ ale na stronie FSAirlines/. Jeżeli tak nie jest to "kup bilet" do Krakowa i dopiero wtedy będziesz mógł wykonać lot. :-)
i5 6600K @ 4.5 GHz
Asus Z170 Pro gaming
16GB DDR4
Asus GTX970 Strix
TH Hotas Warthog
CH Pro Pedals + TIR5
Usama05
Cadet
Cadet
Posty: 29
Rejestracja: sob 17 sty, 2009 15:40
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: Usama05 »

Gdyby był na innym, to by nie mógł zabookować lotu. Czasem wystarczy 2, 3 razy popróbować i zaskoczy, często trzeba odczekać chwilkę od załadowania się samolotu i dopiero alt + tab do FSAirliners :]
maxols

Post autor: maxols »

Próbowałem wiele razy, ale nie działa. Może jakaś inna rada?

Myślałem nad przeniesieniem samolotu z Krakowa do Warszawy [ za pomocą kolegi ] a potem próbowanie wylotu z Warszawy. Co o tym sądzicie?
Awatar użytkownika
Vesper
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 196
Rejestracja: czw 31 lip, 2008 10:22
Skąd jesteś: Kraśnik/EPLR

Post autor: Vesper »

Usuń program ściągnij go potem jeszcze raz i zainstaluj, może to pomoże. :D
Lotnik_14
Cadet
Cadet
Posty: 25
Rejestracja: czw 26 lip, 2007 16:33
Skąd jesteś: EPKK

Post autor: Lotnik_14 »

A u mnie po zainstalowaniu dodatku, samolot zaczął dziwnie się zachowywać. W powietrzu zaczyna się kołysać, przy włączonym autopilocie, i wznoszeniu. Opada on nagle w dół, a to w unosi się w górę. Do tego (ale to chyba nic nie ma z tym wspólnego) ATC prowadzi mnie w ogóle w inną stronę. Zamiast lecieć według planu lotu (Czechy, PN Polska, EPGD) prowadzi mnie w strone Węgier, bardziej na południe (okolice EPKK). Co jest kurka grane ? Nie mogę żadnego lotu odbyć, bo te w/w problemy mi w tym przeszkadzają, a jestem chłopakom coś winien..
Usama05
Cadet
Cadet
Posty: 29
Rejestracja: sob 17 sty, 2009 15:40
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: Usama05 »

To nie ma nic wspólnego z aplikacją.
Awatar użytkownika
Major
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 50
Rejestracja: ndz 17 lut, 2008 17:15
Skąd jesteś: Kielce / Dęblin

Post autor: Major »

Spróbuj polecieć inną trasą, ewentualnie, jeśli to nie pomoże, to może Cię czekać reinstall FSa... Nic innego nie przychodzi mi do głowy...
darioosPL
Cadet
Cadet
Posty: 37
Rejestracja: ndz 05 paź, 2008 13:17
Skąd jesteś: Łomża

Post autor: darioosPL »

Mam podobny problem co do kołysania autopilota przed wgraniem Fs passengers tego nie było...
Awatar użytkownika
Major
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 50
Rejestracja: ndz 17 lut, 2008 17:15
Skąd jesteś: Kielce / Dęblin

Post autor: Major »

Z tego co wiem, to FSP i FSA kolidują ze sobą, ponieważ i w jednym i w drugim ustawia się paliwo, bagaże itp... Ja mam FPS, ale nie używałem od czasu, gdy używam FSA... W tym też może coś tkwić...
Awatar użytkownika
shaman
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 191
Rejestracja: pt 11 kwie, 2008 00:05
Skąd jesteś: Częstochowa

Post autor: shaman »

Cześć!
Mam pytanie, czy latał ktoś Maddogiem 2006 od Leonardo SH z FSairlines? Ja próbowałem wykonać lot z takim połączeniem i natrafiło mi się kilka problemów....
-Client FSA zawiesza się, a jak się nie zawiesi to twierdzi, że są włączone światła lądowania...
Efektem tego jest niemiły raport o włączonych światłach lądowania powyżej FL100.

Jakieś rady?

P.S Maddoga odpalam bez integracji z oknami FSa, tzn. w Menager and setup wybieram opcje start FS, następnie wybieram zapisany lot(osobno dla każdego) i klikam ok. Dzięki temu unikam kontaktu z FSowym menu, co by mogło spowodować różne anomalie z Maddogiem.
C2D E8400@3.5Ghz,ASUS P5Q-E,DDR2 OCZ SLI Ready 800Mhz,GTX260,Chieftec 550W,HDD1TB,LCD 22'',Saitek Cyborg X
KiceKSG
Cadet
Cadet
Posty: 1
Rejestracja: ndz 29 mar, 2009 15:37
Skąd jesteś: Zabrze

Post autor: KiceKSG »

witam ja mam taki problem:
mam np. trase EPGD-EGLL - Boeing 737-800 od PMDG i jak w fsairlines ustawiam sobie paliwo np.12000 kg to potem ja daje fly to na pokładzie zawsze mam 7228kg nie wiecie czym to jest spowodowane?
Usama05
Cadet
Cadet
Posty: 29
Rejestracja: sob 17 sty, 2009 15:40
Skąd jesteś: Warszawa

Post autor: Usama05 »

FSAirlines czyta paliwo z tego, co podajesz w FSie, nie na odwrót
jakubmroz
Cadet
Cadet
Posty: 5
Rejestracja: śr 29 lip, 2009 19:54
Skąd jesteś: EPNL

Post autor: jakubmroz »

Ja przy okazji mam 2 pytania:
1. Czy aplikacja obserwuje mój lot swobodny, tzn offline?
2. Czy aplikacja wymaga połączenia z internetem?
3. Jak wysłać aplikację do linii???
Zabłąkany, świeżo upieczony pilot-uczeń szukający oświecenia.
wilku
Cadet
Cadet
Posty: 39
Rejestracja: pt 17 kwie, 2009 18:39
Skąd jesteś: Lublin

Post autor: wilku »

1. Tak możesz offline wykonać lot tylko musisz włączyć klienta FSAirlines.
2. Tak.
3. Wchodzisz w Profile > Join VA.
Obrazek
franklyn

Post autor: franklyn »

Usama05 pisze:FSAirlines czyta paliwo z tego, co podajesz w FSie, nie na odwrót
Tu nie mogę się zgodzić. Bo wystarczy wklepać poziom zakupionego paliwa w FSA nadusić guzik fuelup i po wszystkim.
Łukasz
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 277
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 13:48
Skąd jesteś: EPGD

Post autor: Łukasz »

Żeby nie było kłótni - potwierdzam.
Awatar użytkownika
Ivoo
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 123
Rejestracja: sob 30 wrz, 2006 20:26
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: Ivoo »

Witam mam mały problem z FSA.

Otóż ostatni dopiero sobie go zassałem i mam na kompie. Zapisałem się do linii lotniczych i gra. Lot zabookowany stoję na parkingu wszystko tak jak powinno być w kliencie FSA daj FLY i tutaj pojawia się problem. Mimo iż stoję na odpowiednim lotnisku wyskakuje komunikat
"wrong airport" to po pierwsze, na pokładzie mam FSUIPC 3.70 wyskakuje komunikat że potrzebuje nowszego min 3.80, a więc wchodzę na stronę FSUIPC i ściągam najnowszą pod FS9 jaka jest 3.90. Wrzucam plik .dll do MODULES i co...... Po włączeniu FS-a wejściu w zakładki Modules nie mam SB4 zniknął i na dodatek wyskakuje komunikat

" The SquawkBox module was unable to start because FSUIPC could not be initialized. Ensure FSUIPC is properly installed and restart FS to try again."

Nie za bardzo wiem o co chodzi pierwszy raz mi coś takiego wyskoczyło czy FSUIPC w wersji 3.90 musi być zarejestrowany żeby SB4 chodził???? Ściągałem kilka ras FSUIPC w wersji 3.90 i cały czas to samo a wersji 3.80 nie mogę znaleźć.

Pozdrawiam
"Prędzej złodziej przyzna się, że ukradł, niż profesor, że głupstwo powiedział."
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

Masz cały wątek przecież - viewtopic.php?t=9162
Poza tym kup oryginalny FSUIPC.
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
Ivoo
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 123
Rejestracja: sob 30 wrz, 2006 20:26
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: Ivoo »

Dzięki Krzyśku ale ja nie mam pirata tylko po prostu niezarejestrowanego ściągniętego z strony Petera. Znam zasady forum i wiem jak jest traktowane pirackie oprogramowanie, nie napisał bym o tym jak był by to pirat.


10:56

Sprawa rozwiązana rzeczywiście w pliku .key było jakieś imię i nazwisko bez kodu. Ale to dziwne dlaczego ściągając z strony autora, ściąga mi się wersja na kogos rejestrowana tylko bez numeru :shock: Przepraszam za zamieszanie i dzięki za pomoc. :)

Pozdrawiam
"Prędzej złodziej przyzna się, że ukradł, niż profesor, że głupstwo powiedział."
Awatar użytkownika
RzEmYk
Moderator
Moderator
Posty: 2742
Rejestracja: pt 18 lut, 2005 01:25
Skąd jesteś: KDA

Post autor: RzEmYk »

W paczuszcze od Pete-a nie ma pliku .key ;]
Zapraszam do opcji Szukaj!
Blaszak: MSI MAG B650 TOMAHAWK, Ryzen 7 7800X3D, DDR5 2x16GB, Arctic Liquid Freezer II 2x120, RTX3080, W11
Awatar użytkownika
Ivoo
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 123
Rejestracja: sob 30 wrz, 2006 20:26
Skąd jesteś: EPKT

Post autor: Ivoo »

:oops: Kody z pliku .key zostały usunięte więc korzystam z legalnego nie zarejestrowanego oprogramowania. Naprawdę nie wiem skąd się to tam wzięło ponieważ wersja 3.70 też była niezarejestrowana i chodziło wszystko ok. Jeszcze raz przepraszam za zamieszanie. :)


Pozdrawiam
"Prędzej złodziej przyzna się, że ukradł, niż profesor, że głupstwo powiedział."
Olbi
Cadet
Cadet
Posty: 24
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 23:32
Skąd jesteś: Perth Uk

Post autor: Olbi »

Cześć , czy wam też www.fsairlines.net nie działa ? Wczoraj ich strona była wyłączona od około 18 do 20.30 teraz wstałem i znowu wyłączona :| wie ktoś o co chodzi ?
Awatar użytkownika
noker
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 175
Rejestracja: pt 30 mar, 2007 07:31
Skąd jesteś: Puławy City

Post autor: noker »

Serwer FSA ma często zwisy, niestety autorzy chyba nie przewidzieli takiej ilości użytkowników. trzeba sie przyzwyczaić do takiego stanu
#Z390#i5 9600#64GB@3200MHz#MSI GTX1660 OC#Win10#MSFS#
polandcargo.pl
Georgio
Cadet
Cadet
Posty: 34
Rejestracja: wt 06 paź, 2009 12:05
Skąd jesteś: EPWA

Post autor: Georgio »

No niestety obecnie tez nie dziala. Trzeba bedzie linie wyposazyc w recorder awaryjny :roll:
Obrazek
Olbi
Cadet
Cadet
Posty: 24
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 23:32
Skąd jesteś: Perth Uk

Post autor: Olbi »

Przez te ich serwery do czasu kiedy nie załatwią nowych stracą wiele lini i będzie spokój na jakiś czas :twisted:
Georgio
Cadet
Cadet
Posty: 34
Rejestracja: wt 06 paź, 2009 12:05
Skąd jesteś: EPWA

Post autor: Georgio »

Dokładnie, właśnie się zastanawiam nad wprowadzeniem w Five Stars fspaxa, lub xacars. Problem tylko w tym ze nie znam się na php i msql :/
Obrazek
Olbi
Cadet
Cadet
Posty: 24
Rejestracja: czw 08 maja, 2008 23:32
Skąd jesteś: Perth Uk

Post autor: Olbi »

No cóż nie wygląda to za dobrze "Apache HTTP ServerTest Page powered by CentOS" Czas pokaże co sie tam narobiło... :?
nawrot93
Cadet
Cadet
Posty: 38
Rejestracja: pn 14 lip, 2008 01:06
Skąd jesteś: EPGD i EPWR

Post autor: nawrot93 »

Witam .
mam swoja linie i chcem przejść do lini kolegi z wszystkimi swoimi samolotami i zamknąć linie. Wie ktoś moze jak przkazać samoloty do drugiej lini nie płacąc nic ?
GeForce 9600 GT 512 MB
2 GB RAM
Intel Core Duo 2x2,5
Win 7
FS9 FSX
Łukasz
Jet 1st Officer
Jet 1st Officer
Posty: 277
Rejestracja: ndz 26 paź, 2008 13:48
Skąd jesteś: EPGD

Post autor: Łukasz »

Nie da się. Musisz sprzedać koledze wszystkie samoloty, albo porzucić je i przejść do kolegi.
E-Jet
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 114
Rejestracja: wt 09 mar, 2010 18:11
Skąd jesteś: pl

FSairlines - dołączenie do kilku linii lotniczych

Post autor: E-Jet »

Witam,

Czy w serwisie FSairlines.net jest możliwe dołączanie do więcej niż jednej linii lotniczej, na przykład jestem teraz w linii FinnAero i chcę dołączyć do LotVa - czy to możliwe?

Pozdrawiam
aliant
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 70
Rejestracja: sob 30 sty, 2010 22:51
Skąd jesteś: Jaktorów

Post autor: aliant »

Raczej nie.
Obrazek
adiks7
Turboprop Captain
Turboprop Captain
Posty: 178
Rejestracja: czw 04 lis, 2010 13:56
Skąd jesteś: Mińsk EPMM

Post autor: adiks7 »

Jeśli ktoś chętny to zapraszam do mojej linii Travell Service Poland Virtual w www.fsairlines.net właśnie ją rozkręcam i potrzebuję pilotów, gwarantuje wysoką pensję :). Działa jako wirtualny odpowiednik Travel Service Polska. Potrzebuję też osoby która pomoże mi zredagować po angielsku list do Travel Service czy mogę używać w programie ich nazwy.
Latam również wszelkimi modelami RC, od małych po te największe, a od niedawna jeszcze większymi tym razem już w kabinie
www.rcklub.jun.pl
filipsabatowicz
Cadet
Cadet
Posty: 32
Rejestracja: czw 04 wrz, 2008 06:56
Skąd jesteś: EPBY/LOWW

pomomo kasy nie moge kupic samolotu

Post autor: filipsabatowicz »

Witam, podlacze sie do watku z takim problemem. latam na fsairlines od niedawna i wlasnie zarobilem swoja wymarzona kase na b 738 ktory kosztuje 78500000. Moje finase to 98000000 - chcac kupic ten samolot dostaje komunikat ze mnie na niego nie stac. Ktos cos kiedys takie cos???
ODPOWIEDZ