Zasady

Do tego działu trafiają posty kwalifikujące się do usunięcia oraz zakończone ankiety.

Moderatorzy: konraf, RzEmYk

Awatar użytkownika
konraf
Administrator
Administrator
Posty: 2735
Rejestracja: czw 05 lut, 2004 09:41
Skąd jesteś: EPPO

Zasady

Post autor: konraf »

Witam

Dział ten powstał po to, aby uniknąć pytań i rozwiać watpliwości, dlaczego dany temat został skasowany.
Forumowiczu, Twój post może trafić tutaj m.in. wtedy, gdy:

1. zarejestrowałeś sie na forum, piszesz posta, a nie podałes (zgodnie z regulaminem) swojego imienia w Profilu uzytkownika. Jesli w/w pole w Profilu nie zostanie uzupelnione po przeniesieniu tematu do niniejszego dzialu, konto na forum zostanie skasowane.
Po uzupelnieniu danych - i jesli post nie narusza postanowien regulaminu - wątek wróci do pierwotnego działu forum.

2. niejasno sformułowałeś tytuł posta. Nie wynika z niego, jaką kwestię chcesz poruszyć w wątku. Zabronione są więc nic nie mowiące tytuły typu: "Pytanie", "Problem", "Jak zrobić..", "Boeing", "ATC", itp. . Jesli masz wiele pytan i nie wiesz jak sformułować pytanie napisz chociażby: Pytania (i w nawiasie wymien kilka kwestii, ktore bedziesz poruszał). Gdy tytuł zostanie poprawiony, watek wróci na swoje miejsce.

3. nie podałeś wyczerpujących danych, pozwalających użytkownikom forum na udzielenie odpowiedzi na zadane pytanie, np. napisałeś w tresci posta: "Mam problem z samolotem X" (nie podałeś wiec, jaki to problem, jakiego FS dotyczy, czy przeczytałeś dokumentacje samolotu, itp.). Po uzupełnieniu tresci, post wróci na swoje miejsce.

4. nie zadałeś sobie trudu i nie skorzystałeś z opcji SZUKAJ, a odpowiedź na zadane pytanie znajduje sie na forum, czyli pytasz np. gdzie znalezc samolot, dodatek, gdzie znaleźć szkołe latania w FS dla początkujących, a z Twojego pytania wynika, iż nie skorzystałeś ze zbioru linków do stron z dodatkami, zamieszczonego na forum.

5. pytasz o coś, co sam - niewielkim nakładem sił i czasu oraz własnej inwencji - mógłbyś znaleźć (czy to tu na forum, czy poprzez dowolne serwisy internetowe poświęcone FS'owi, czy poprzez zwykłe wyszukiwarki typu google.).

W niniejszym dziale zablokowana jest możliwosc odpowiadania na posty oraz zakładania nowych postów. Uzytkownik moze jedynie edytować swoje posty (np. zmienic tytuł).

Jak widac wiec, w przypadku punktów 1, 2 i 3 dany wątek ma szanse wrócic na forum, jesli spełni pewne wymagania regulaminowe. Posty z Przechowalni podpadające pod punkt 4 i 5 będą stopniowo z Przechowalni kasowane.

Do przechowalni trafiac będą również posty starsze niz miesiąc, ktore nie doczekały sie odpowiedzi. Nie dotyczy to postów o charakterze informacyjnym (np. informacja o jakims patchu, itp.).

Pozdrawiam
Bartek
Regulamin Forum - Proszę przeczytać przed napisaniem posta
Zablokowany