[FSX] Szukam osoby do zrobienia scenerii lotniska EPRG Rybni

Problemy techniczne związane ze sceneriami (lotniska, mesh, landclass, tekstury) płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

G0L14T
Cadet
Cadet
Posty: 20
Rejestracja: pn 15 sie, 2011 21:50
Skąd jesteś: Radlin

[FSX] Szukam osoby do zrobienia scenerii lotniska EPRG Rybni

Post autor: G0L14T »

Witam serdecznie (jeżeli zły dział proszę o przeniesienie).
Szukam kogoś kto pomógł by mi zrobić scenerię lotniska EPRG Rybnik. W planach jest zrobienie fototekstury wokół lotniska, układ oraz same lotnisko, być może również kawałek Rybnika.

Co mogę dać od siebie?
Pomoc w tworzeniu scenerii pod względem technicznym + materiały lotniskowe (mieszkam niedaleko więc mogę podesłać zdjęcia).

Wymagam:
- Umiejętność robienia tekstur i nakładania ich.
Kontakt: bartoszbednorz97@gmail.com
Ostatnio zmieniony ndz 02 mar, 2014 19:42 przez G0L14T, łącznie zmieniany 1 raz.
konnradxs
Cadet
Cadet
Posty: 28
Rejestracja: sob 19 paź, 2013 23:58
Skąd jesteś: EPKM

Post autor: konnradxs »

Ja stowrzylem Muchowiec, ktory jest w poblizu. Jesli bylbys w stanie wysylac duzo zdjec, to z przyjemnoscia pomoge :D
G0L14T
Cadet
Cadet
Posty: 20
Rejestracja: pn 15 sie, 2011 21:50
Skąd jesteś: Radlin

Post autor: G0L14T »

Chętnie, skontaktuj się tylko ze mną. :)

[ Dodano: Sob 19 Kwi, 2014 12:03 ]
Naprawdę nie ma nikogo do pomocy? :(

[ Dodano: Pon 21 Kwi, 2014 20:26 ]
Witam serdecznie! Chciałbym ogłosić iż ruszyły prace nad lotniskiem EPRG Gotartowice Rybnik.
Cytat z wikipedii:
Lotnisko Rybnik-Gotartowice (kod ICAO: EPRG) – lotnisko sportowe Aeroklubu ROW w Rybniku, w dzielnicy Gotartowice z małym trawiastym polem wzlotów.

20-29 lipca 2006 na lotnisku organizowane były Mistrzostwa Europy w Akrobacji Szybowcowej.

Całość postępów nad projektem można śledzić na:
https://www.facebook.com/pages/EPRG-Ryb ... ref=stream
Ostatnio zmieniony sob 19 kwie, 2014 13:18 przez G0L14T, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ