[FSX] Airbus X Extended - niewłaściwie pozycja samolotu na N

Problemy techniczne (panele, dźwięki, malowania, itp.) związane z samolotami płatnymi i darmowymi.

Moderatorzy: PZL Belfegor, RzEmYk

lisekonet71
Cadet
Cadet
Posty: 2
Rejestracja: sob 29 lis, 2014 18:52
Skąd jesteś: Wrocław

[FSX] Airbus X Extended - niewłaściwie pozycja samolotu na N

Post autor: lisekonet71 »

Witam Was.

Mianowicie stałem się posiadaczem samolotu Airbus od Aerosoftu.
Mam problem ponieważ ustawiając samolot na osi pasa, także ustawiając trasę lotu w MCDU pokazuje mi na wyświetlaczu ND inne ułożenie samolotu względem osi choć stoję w osi pasa.

Obrazek
Może jakieś pomysły co mogę źle ustawiać?

Z góry dziękuję za pomoc.
Ostatnio zmieniony sob 04 kwie, 2015 12:36 przez lisekonet71, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
sww
Light Planes Captain
Light Planes Captain
Posty: 108
Rejestracja: wt 06 paź, 2009 09:37
Skąd jesteś: znienacka

Post autor: sww »

Gdy uruchamiasz symulator, urządzenia nawigacyjne mogą początkowo pokazywać niewłaściwy kierunek (np. GPS, ND). Czy problem znika gdy samolot się poruszy? Jeśli tak, to wina symulatora (ale nie wpływa na lot).
Centrum Szkolenia Pilotów - (prawie) wszystko o wirtualnym lataniu
lisekonet71
Cadet
Cadet
Posty: 2
Rejestracja: sob 29 lis, 2014 18:52
Skąd jesteś: Wrocław

Post autor: lisekonet71 »

sww pisze:Gdy uruchamiasz symulator, urządzenia nawigacyjne mogą początkowo pokazywać niewłaściwy kierunek (np. GPS, ND). Czy problem znika gdy samolot się poruszy? Jeśli tak, to wina symulatora (ale nie wpływa na lot).
Witaj, właśnie się nic nie zmienia. Nie da się jakkolwiek nawigować, bo ustawienie samolotu względem trasy zupełnie to burzy. W locie nadal pokazuje inaczej.

w innych samolotach jest okej, a tutaj tak jakby nie odczytywał pozycji GPS pasa.
Ostatnio zmieniony sob 04 kwie, 2015 12:38 przez lisekonet71, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ